اخبار ارز دیجیتال

بایننس حساب معامله گر را پس از شکایت در توییتر تعلیق کرد

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس گفت که این شرکت نمی‌خواهد به مشتریان «غیر منطقی» خدمات ارائه کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ۹ دسامبر حساب معامله گران را بست. این به این دلیل است که کاربران از نحوه رسیدگی صرافی به سرقت مشکوک صندوق شکایت کرده اند. Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس گفت که این شرکت نمی خواهد به مشتریان “غیر معقول” خدمات ارائه دهد.

کاربری به نام CoinMamba در توییتر در ۸ دسامبر شروع به شکایت از وجوه از دست رفته کرد و مدعی شد که یک کلید API افشا شده مرتبط با شرکت تجارت ارزهای دیجیتال ۳Commas برای سکه های “با سقف پایین برای بالا بردن قیمت ها برای کسب سود” استفاده می شود. برای انجام معاملات استفاده می شد.» “

در یک سری توییت، معامله‌گر ادعا می‌کند که بایننس در ارائه پشتیبانی کافی شکست خورده است.

مدیر عامل بایننس نیز در تاریخ ۹ دسامبر وضعیت را در توییتر توضیح داد.

با ادامه شکایت کاربران در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، CZ در توییت جداگانه‌ای اذعان کرد که در نظر دارد حساب‌های کاربران را در حالت offboarding (فقط برداشت) قرار دهد، و اضافه کرد که این کار «غیر معقول است». مردم،” او گفت.بعدا توییت کنید حذف شدهبا این حال، هنوز به عنوان یک اسکرین شات در موضوع موجود است. پس از آن، حساب کاربر بسته شد و وجوه در عرض ۳ روز قابل برداشت بود.

با توجه به توییت های کاربران، ۳Commas هرگونه سوء استفاده از پروتکل و پایگاه داده خود را رد کرده است، بنابراین مسئولیتی در قبال کلیدهای API به سرقت رفته ندارد. پشتیبانی ۳Commas گفت: “بر اساس اطلاعات دریافت شده امروز، هیچ پروتکل رمزنگاری به خطر افتاده است و ما تشخیص داده ایم که هیچ آسیبی در پایگاه داده امنیتی حساب ۳Commas رخ نداده است.”

۱۳ نوامبر مدیر عامل بایننس تایید شده حداقل سه کاربر پس از به اشتراک گذاری کلیدهای API با پلتفرم های شخص ثالث Skyrex و ۳Commas با تراکنش های غیرمنتظره در حساب های خود مواجه شدند.

Coinmamba ادعا می کند که برای بیش از پنج سال مشتری بایننس بوده است و هنوز موقعیت های آتی در این پلتفرم باز است.

Binance و ۳Commas بلافاصله به درخواست Cointelegraphs برای اظهار نظر پاسخ ندادند.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا