🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس با ارتقای کیف پول Web3 جامعه کریپتو را شگفت زده کرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، جامعه کریپتو را با ادغام های عمده خود در کیف پول Web3 خود متحیر کرده است.

بایننس اعلام کرد که ۲۴ برنامه غیرمتمرکز جدید (dApps) از فوریه ۲۰۲۴ با موفقیت در کیف پول Binance Web3 ادغام شده اند. این یکپارچه سازی به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به جابجایی بین پلتفرم های مختلف یا استفاده از کیف پول های متعدد، مستقیماً از طریق کیف پول خود با این dApp ها تعامل داشته باشند.

dApp های جدید اضافه شده شامل پروژه های محبوب و مبتکرانه در فضای رمزنگاری و Web3 هستند، مانند EthsMarket، یک بازار NFT که به کاربران اجازه می دهد هنر دیجیتال را در اتریوم ایجاد، خرید و فروش کنند.

Avascriptions یک پلت فرم مبتنی بر اشتراک است که به کاربران امکان می دهد به محتوا و خدمات انحصاری سازندگان مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. جوهر EVM پلتفرمی است که به کاربران اجازه می دهد تاتوهای NFT را ایجاد و مبادله کنند.

کاربران همچنین می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف (dApps) مانند ۴۸ Club را کاوش کنند و از آن لذت ببرند، یک پلتفرم رسانه اجتماعی که به کاربران برای ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوا پاداش می‌دهد.

BakerySwap یک DEX است که معاملات، سهامداری، کشاورزی، ایجاد و تجارت NFT و غیره را ارائه می دهد.

سایر موارد عبارتند از: BIIS، CyberWallet، Etch Market، Ethscriptions، EVMs، Facet، Frc20 Market، Friend3، IERC 20، KiloEx، Owlto Finance، Pols Market، QnA3.AI، شبکه Swell، SynFutures، UXUY، XRC و بازار zkBridge. یکشنبه.

کیف پول Binance Web3 یک کیف پول رمزنگاری خود ذخیره سازی است که در برنامه بایننس ادغام شده است. در ماه دسامبر، کیف پول بایننس Web3 از تکمیل یکپارچه سازی شبکه های بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و سی خبر داد و به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق کیف پول بایننس وب ۳، انتقال توکن به و از این شبکه ها را انجام دهند. کیف پول Web 3 همچنین از شبکه های opBNB و Linea پشتیبانی می کند.

در ژانویه، ۱۹ برنامه غیرمتمرکز (dApps) در کیف پول Web3 ادغام شدند، از جمله ۱inch، Alpaca، BinaryX، BiSwap، Compound، Convex، Curve، CyberConnect، Dodo، Frax Finance، Gala Games، GMX، Maker، Maverick، QuickSwap، Radiant. Capital، Sushi، WooFi و Yearn Finance.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا