اخبار ارز دیجیتال

بایننس هنوز برای یافتن شرکای بانکی در فرانسه تلاش می کند: گزارش

شرکت تابعه محلی بزرگترین صرافی ارز مجازی جهان به مشتریان خود پیشنهاد داده است که تمام ارزهای فیات موجود در صرافی را با ارز مجازی مبادله کنند.

بایننس فرانسه پس از از دست دادن شریک خود در یوروبانک Paysafe، به مشتریان خود پیشنهاد داد که فورا دارایی های فیات خود را در صرافی با ارزهای دیجیتال مبادله کنند.

همکاری بایننس فرانسه با Paysafe در ۲۵ سپتامبر به پایان رسید. دومی از شعبه فرانسوی بایننس با زیرساخت سپرده گذاری و برداشت یورو از طریق نقل و انتقالات بانکی SEPA پشتیبانی کرد. پایان این همکاری در اواخر ژوئن اعلام شد، اما از این هفته، بایننس فرانسه هنوز شریک جدیدی پیدا نکرده است.

مربوط: CZ تیم امنیتی Binance را برای ردیابی وجوه دزدیده شده در Huobi HTX منصوب می کند

در ۲۶ سپتامبر، سخنگوی شرکت به ایستگاه رادیویی فرانسوی BFM تأیید کرد که بایننس فرانسه در حال حاضر کاربران را تشویق می‌کند تا موجودی‌های فیات خود را در اسرع وقت به صورت رایگان به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

بایننس در سریع‌ترین زمان ممکن برای معرفی شرکای جدید کار می‌کند و به‌روزرسانی‌هایی در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.»

کاربران گزارش داده‌اند که وقتی برنامه تلفن همراه را روشن می‌کنند، پنجره‌ای به‌طور خودکار با پیشنهادهایی برای تبدیل موجودی فیات به ارزهای دیجیتال ظاهر می‌شود.

در اواخر آگوست، مشتریان Binance در حال حاضر با مشکلات برداشت فیات در اروپا مواجه بودند. در آن زمان، این شرکت تصریح کرد که به طور موقت برداشت و سپرده های یورو از طریق SEPA را به حالت تعلیق درآورده است زیرا نمی تواند برداشت و سپرده یورو را بدون ارائه دهنده پرداخت پشتیبانی کند.

Cointelegraph برای اظهار نظر بیشتر با Binance تماس گرفته است اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

بایننس به دلیل عدم پیروی از تحریم‌های مالی علیه روسیه تحت نظارت شدید مجریان قانون قرار گرفته است و ماه‌ها با چالش‌های نظارتی مداوم، به‌ویژه در اروپا، مواجه بوده است. در ۱۶ ژوئن، صرافی خروج خود از هلند را اعلام کرد. کمتر از یک هفته بعد، مقامات بلژیکی نیز به صرافی دستور دادند تا تمام خدمات را متوقف کند.

در ۲۷ سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که این شرکت را به CommEX، یک تجارت مبادله ارز مجازی تازه راه اندازی شده، می فروشد و به طور کامل از روسیه خارج می شود.

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا