اخبار ارز دیجیتال

بایننس برای ممنوع کردن کارت های نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه

بایننس دلیل دقیق این قطعی را فاش نکرد، اما ادعا کرد که تنها ۱ درصد از کاربران در مناطق ذکر شده را تحت تأثیر قرار می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس از ۲۵ آگوست خدمات کارت نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه را به حالت تعلیق در می آورد.

کارت نقدی رمزگذاری شده مشابه اکثر کارت‌های نقدی دیگر که کاربران می‌توانستند برای پرداخت روزانه استفاده کنند، عمل می‌کند. تنها تفاوت این است که این کارت‌ها توسط دارایی‌های ارز دیجیتال تامین می‌شوند.

خدمات کارت نقدی ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین و خاورمیانه تا ۲۱ سپتامبر پایان می یابد، اما بازپرداخت و اختلافات ادعا شده توسط صرافی همچنان تا ۲۰ دسامبر ۲۰۲۳ قابل رسیدگی است.

رابط کارت بدهی ارز دیجیتال بایننس. منبع: X

این مشکل برای اولین بار زمانی آشکار شد که یک کاربر X (که به طور رسمی به عنوان توییتر شناخته می شود) در مورد مشکل کارت بدهی رمزارز کلمبیایی پرس و جو کرد. بایننس در پاسخ به سؤالات، مسائلی را که منجر به این تصمیم شده است روشن نکرد، اما بیانیه‌ای صادر کرد که نشان می‌دهد خدمات کارت‌های نقدی را از ۲۵ آگوست به حالت تعلیق در می‌آورد.

بایننس با تمرکز بر ورود به بازار پرداخت های جهانی، برای اولین بار در آوریل ۲۰۲۰ برنامه های خود را برای یک کارت نقدی با پشتوانه ارزهای دیجیتال اعلام کرد. تا جولای ۲۰۲۰، این کارت‌های نقدی رمزنگاری‌شده اکنون به کشورهای اروپایی و چندین کشور در سراسر جهان ارسال می‌شوند. صرافی رمزارز سپس با پردازشگر پرداخت Swipe همکاری کرد تا بر ارائه کارت‌های نقدی رمزنگاری در ایالات متحده نیز تمرکز کند.

مربوط: پی پال انگلستان خرید بیت کوین را تا اوایل سال ۲۰۲۴ به حالت تعلیق در می آورد

کوین تلگراف با بایننس تماس گرفت تا دلایل احتمالی تعلیق کارت‌های نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه را جویا شود، اما هیچ پاسخی از صرافی دریافت نکرد. با این حال، بایننس به کوین تلگراف گفت که “تنها بخشی از کاربران ما (کمتر از ۱٪ از کاربران در بازارهای ذکر شده) تحت تأثیر این موضوع قرار خواهند گرفت.”

بایننس ادعا کرد که تنها ۱ درصد از چنین کاربرانی تحت تأثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت، اما برخی از توییت‌های مدیر عامل بایننس و پاسخ‌های X در رابطه با اطلاعیه‌های مربوط به کارت نقدی کریپتو حذف شده است.

مجله: بازی های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیست … اما این در حال تغییر استنویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا