اخبار ارز دیجیتال

Binance روابط خود را با صرافی هندی WazirX قطع کرد

بر اساس این اعلامیه، WazirX می‌تواند تمام وجوه باقی‌مانده در کیف پول بایننس را تا پایان روز UTC در ۳ فوریه برداشت کند.

شکست بین صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance و Zanmai، اپراتور صرافی هندی WazirX، با پست وبلاگ جدیدی از Binance ادامه دارد که Zanmai را از استفاده از این سرویس منع می کند.

در ۳ فوریه، بایننس پستی را منتشر کرد که در آن از یک “بحث عمومی” در حال انجام با Zanmai در مورد ادعاهای این شرکت مبنی بر دخالت بایننس در اجرای WazirX خبر داد. بایننس در ۲۶ ژانویه به وزیر ایکس گفت که بیانیه خود را پس گرفته و اولتیماتومی برای ادامه استفاده یا پایان استفاده از سرویس کیف پول بایننس صادر کرده است.

طبق این اطلاعیه، Zanmai برداشت نخواهد شد و باید تمام وجوه را از حساب‌های مورد استفاده برای کار با وزیرX تا ساعت ۲۳:۵۹ UTC در ۳ فوریه ۲۰۲۳ حذف کند.

بایننس فاش کرده است که در زمان نگارش این مقاله، Zanmai دارای وجوهی در کیف پول‌های بایننس است که برای اهداف عملیاتی استفاده می‌شوند.

این کمتر از یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که WazirX فاش کرد که ۹۰ درصد وجوه کاربران را در کیف پول‌های بایننس و ۱۰ درصد باقی‌مانده را در کیف‌های ذخیره‌سازی سرد نگهداری می‌کند.

این اعلام پس از آن منتشر شد که تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال مدارک آمادگی خود را در پرتو رسوایی FTX منتشر کردند.

مربوط: بایننس چندین حساب را در میان پرونده Bitzrat مسدود می کند: “وجوه امن هستند”

WazirX بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال هند است. با این حال، سال گذشته با مقامات محلی با مشکل مواجه شد. مقامات هندی این صرافی را به کمک به پولشویی حدود ۱۳۰ میلیون دلار متهم کرده اند.

در زمان بررسی، میلیون ها وجوه کاربر در صرافی ها مسدود شد. در این زمان بود که بایننس آشکارا از صرافی هند فاصله گرفت، که در قالب توییتی از سوی مدیر عامل بایننس، چانگ پونگ ژائو، اعلام شد که بایننس مالکیت صرافی را نخواهد داشت.

مدت کوتاهی پس از این بیانیه، بایننس در جریان تحقیقات WazirX در کنار مقامات محلی هند قرار گرفت و نقل و انتقالات مالی خارج از زنجیره با صرافی را حذف کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا