اخبار ارز دیجیتال

کیف پول خود حضانت بایننس شروع به تبدیل کریپتو به فیات آفرامپ کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Trust Wallet با MoonPay و Ramp شریک می شود تا مشتریان را قادر سازد بدون استفاده از صرافی های متمرکز، ارزهای دیجیتال را به فیات تبدیل کنند.

Trust Wallet، یک کیف پول رمزنگاری چند زنجیره‌ای و غیر محرمانه، با Ramp و MoonPay همکاری کرده است تا برداشت‌های یکپارچه کریپتو به فیات را برای کاربران معرفی کند. این مشارکت به کاربران کیف پول اجازه می دهد تا مستقیماً در برنامه کیف پول، ارز دیجیتال را به فیات تبدیل کنند.

این ویژگی نیاز به انتقال وجه به یک کیف پول متمرکز برای تسویه یا تبدیل به ارز فیات را از بین می برد. با کمک این ویژگی جدید، کاربران می توانند از طریق کیف پول های خود نگهبانی به طور کامل وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و از آن خارج شوند و کنترل کامل بر وجوه ارزهای دیجیتال خود داشته باشند.

پنجره برداشت.منبع: Trust Wallet

قابلیت‌های تبدیل کریپتو به فیات زمانی فراهم می‌شود که حتی صرافی‌های متمرکز و پلت‌فرم‌های همتا به همتا بسته شوند. آخرین فروشگاهی که بسته شد Paxful است، یک صرافی جهانی P2P که تعطیلی خود را در ۴ آوریل اعلام کرد و دلیل آن مشکلات نظارتی و کمبود کارکنان بود.

اریک چانگ، رئیس محصولات Trust Wallet، گفت که ویژگی offframp برای مشتریان مفید خواهد بود، به خصوص در زمان آشفتگی بازار و پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال که تحت نظارت شدید مدیریت پول آنها قرار می‌گیرند.

Trust Wallet کیف پول رسمی ارز دیجیتال بایننس است. دسترسی به ۶۵ بلاک چین مختلف را ارائه می دهد و پایگاه مشتری ۶۰ میلیون کاربر دارد. کیف پول‌ها همچنین به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را می‌دهند و به آن‌ها اجازه می‌دهند با DApp‌ها در بلاک چین‌های پشتیبانی‌شده ارتباط برقرار کنند. از ویژگی های اصلی آن می توان به خرید، سهام، معامله و ذخیره ارزهای دیجیتال مختلف اشاره کرد.

با این حال، Trust Wallets کیف پول سرد یا کیف پول سخت افزاری نیستند و تا زمانی که کاربر به آنها دسترسی پیدا نکند، آفلاین می مانند. Trust Wallet تا زمانی که به اینترنت متصل باشد به عنوان یک کیف پول داغ کار می کند. از طریق یک اتصال آنلاین امن می توان به کیف پول ها دسترسی داشت. این ویژگی برای کمک به کاربران در نظر گرفته شده بود، اما معلوم شد که برای بنیانگذاران موتور بازی متاورس Web3 “Webaverse” که ۴ میلیون دلار از Trust Wallet ضرر کردند، یک فاجعه بود.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا