اخبار ارز دیجیتال

بایننس رکورد ورودی ۱۳۸ هزار بیت کوین را به دلیل اختلاف نظرها در مورد اینکه قیمت بیت کوین بعدی چه خواهد کرد مشاهده می کند

هجوم مبادلات بیت کوین منعکس کننده تسلیم ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ است، اما دلیل حرکت گسترده بایننس همچنان نامشخص است.

جریان ورودی بیت کوین (BTC) به بایننس، بزرگترین صرافی، به تازگی شاهد جهش عظیمی بوده است که یادآور تسلیم بازار نزولی سال ۲۰۱۸ است.

بر اساس داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant، در ۱۸ نوامبر، قسط عظیمی از حدود ۶۰۰۰۰ بیت کوین وارد کیف پول بایننس شد.

بالاترین ورودی ارز از اواخر سال ۲۰۱۸

ترس از سرریز قیمت BTC از ورشکستگی FTX و فروش وحشتناک مرتبط با آن ادامه دارد.

در حال حاضر، آخرین اعداد زنجیره ای Binance می تواند یک کاتالیزور اضافی برای یک بازار عصبی فراهم کند. این صرافی بیشترین ورودی روزانه را ثبت کرده است.

بر اساس داده های جزئی CryptoQuant، از آنجایی که ۱۸ نوامبر تمام نشده است، جریان ورودی بیش از ۱۳۸۰۰۰ BTC است.

نمودار ورودی بیت کوین بایننس منبع: CryptoQuant.

با در نظر گرفتن سپرده‌ها، حتی با در نظر گرفتن جریان‌های خروجی نه تنها در بایننس، بلکه در سایر صرافی‌های بزرگ، این ورودی بالاترین میزان از ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ است. دو هفته بعد، BTC/USD پس از افت ۴۰ درصدی به ۳۱۰۰ دلار رسید.

در همین حال، برای خود بایننس، این حرکت به این معنی بود که ذخایر بیت کوین بالاتر از قبل از شروع شکست FTX بود، به ۵۷۳۰۰۰ در مقایسه با ۵۱۳۰۰۰ در ۶ نوامبر.

نمودار ذخیره بیت کوین بایننس منبع: CryptoQuant

این رویداد توجه زیادی را به خود جلب کرد و یکی از نظر دهندگان به سرعت متوجه شد که تنها ۵۹۰۰۰ مورد از “Depegging” توکن بیت کوین BEP2 (BTCB) بایننس به دست آمده است.

BTCB یک توکن با پشتوانه بیت کوین در بایننس بایننس است که یک آدرس رزرو شده عمومی دارد. آن کیف در زمان نگارش این مقاله حاوی ۶۸۲۰۰ بیت کوین بود و در آن روز شاهد خروج ۱۲۷۳۵۱ بیت کوین بود.

با این حال، به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، برخلاف عملیات عادی، همزمان با کاهش ارزش بازار BTCB، ذخایر کاهش یافت که نشان می‌دهد فروش واقعی در حال انجام است.

هوا توضیح داد تئوری پشت آنچه که او در یک تاپیک توییتری آن را “فشار سمت فروش” نامید:

منطق: – اگر CZ هستید، چرا بیت کوین را از زنجیره BNB جدا می کنید؟ هدف شما حمایت از پروژه در زنجیره BNB است. – بدون اعلام بایننس. به این معنی است که پول یک مشتری یا سرمایه گذار است، بنابراین من فکر می‌کنید این احتمال وجود دارد که این فعالیت از جانب مشتری باشد که در وضعیت بدی قرار دارد.»

نمای کلی تراکنش آدرس رزرو شده بیت کوین BEP2 (BTCB) (نمایش). منبع: BTC.com

هفته تب تبادل

با این وجود، نظر در مورد این موضوع به دور از اتفاق نظر بود و برخی استدلال می‌کردند که هجوم عظیم صرفاً یک تجدید ساختار داخلی بوده و تأثیر بیشتری نخواهد داشت.

مرتبط: همانطور که معامله گر بیت کوین می گوید “از همه بازارها خارج شوید”، هدف قیمت بیت کوین اکنون ۱۳.۵ هزار دلار است.

بایننس امروز شاهد جریان‌های ورودی عظیم تا ۱۲۷۳۵۱ بیت‌کوین و خروجی عظیم حدود ۵۰ هزار بیت‌کوین بوده است. این انتقال بین کیف پول سرد و کیف پول برای اثبات ذخایر است. گفت در یک توییت به طور گسترده بازتولید شده است.

اندرو تی، یک تکنسین در پلتفرم تحلیلی نانسن، در رابطه با آمار کلی ورودی بایننس گفت: «من واقعاً شایعات جامپ را درک نمی‌کنم.

“در ۷ روز گذشته یک جریان عظیم خروجی وجود داشته است، اما در جاهای دیگر نیز جریان دارد. “آنها در حال انتقال به Binance برای تخلیه هستند” درست به نظر نمی رسد. ”

نمودار جریان خالص صرافی بیت کوین BTC. منبع: CryptoQuant

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، کاربران صرافی طی چند روز پس از سقوط FTX بیش از ۳ میلیارد دلار برداشت کردند، روندی که همچنان ادامه دارد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا