اخبار ارز دیجیتال

بایننس در حالی که دولت برزیل به دنبال شهادت از مدیران اجرایی است، با بررسی های جدی مواجه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این حرکت مصادف با یک سرکوب نظارتی جهانی در Binance است که توسط چندین کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

نماینده آلفردو گاسپار، یکی از اعضای کمیسیون تحقیق کنگره (CPI) در مورد هرم مالی، درخواست کرده است که گیلرمه حداد، مدیر Binance Brasil به پارلمان برزیل احضار شود.

این درخواست که روز چهارشنبه ۲۱ ژوئن علنی شد، بخشی از تحقیقات در حال انجام در مورد اتهامات مربوط به شرکت های هرمی در کشور است. درخواست نماینده همچنان منوط به رأی گیری توسط سایر اعضای CPI است. رای گیری در مورد این دعوت در ۲۷ ژوئن برگزار می شود.

بر اساس ترجمه سایت خبری برزیلی Portal de Bitcoin، در صورت تایید رای، حداد با مجلس نمایندگان برزیل (مجلس سفلی) روبرو خواهد شد. این توسعه در بحبوحه سرکوب نظارتی جهانی و گسترده در صرافی‌های ارزهای دیجیتال صورت می‌گیرد. این صرافی با بررسی شدید مقامات ایالات متحده، فرانسه، هلند، بریتانیا و برزیل مواجه است که توجه چند ملیتی به این شرکت را برجسته می کند.

او همچنین تاکید می کند که بایننس برای تسهیل نقل و انتقال دارایی توسط طرح های هرمی مانند Ever Operations and Investments و Braiscompany استفاده می شود.

او گفت:

بنابراین، درک تجارت Binance، رابطه آن با B Fintech و مشارکت آن با شرکت هایی که برای آسیب رساندن به مصرف کنندگان در برزیل با اقدامات قانونی روبرو هستند بسیار مهم است. این به شدت با تحقیقات در حال انجام مرتبط است.

مقام آمریکای جنوبی توضیح داد که قصد احضاریه به این دلیل است که این شرکت در معرض بررسی های فوق الذکر از سوی رگولاتورهای سراسر جهان است. بایننس همچنین توسط دادستانی فدرال و پلیس فدرال برزیل تحت بازجویی قرار دارد. گفته می شود که صرافی ارزهای دیجیتال به مشتریان کمک کرده است تا از توقف سفارشات در سرمایه گذاری های مشتقات رمزنگاری اجتناب کنند.

مربوط: Binance، Binance.US، CZ ادعا کردند SEC اظهارات “گمراه کننده” در مورد دارایی های صرافی ارائه کرده است

طبق گزارش قبلی Portal do Bitcoin، معادل برزیلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، Commissão de Valores Mobiliários (CVM)، قبلاً به Binance دستور داده است که محصولات آتی بیت کوین را به مشتریان برزیلی ارائه دهد. فشار برای متوقف کردن آن. .

بایننس در زمان انتشار این مقاله فوراً به درخواست اظهار نظر Cointelegraph پاسخ نداد.

مجله: ایالات متحده و چین در حال تلاش برای شکست بایننس هستند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا