🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس می گوید ابتکار احیای صنعت آن ۷ ثبت نام کننده و ۱۵۰ متقاضی دارد

این ابتکار توسط مدیرعامل چنگ پانگ ژائو (CZ) در ۲۴ نوامبر به عنوان تلاشی برای “حمایت از مصرف کنندگان و تغییر شکل صنعت” اعلام شد.

بایننس در ۲۴ نوامبر در بلومبرگ تی وی اعلام کرد که در ایجاد به اصطلاح Industry Recovery Initiative (IRI) رهبری می کند. جزئیات جدیدی درباره پروژه «پیشگام شدن در حمایت از مصرف کننده و تجدید ساختار صنعت» در وبلاگ بورس منتشر شده است.

این شرکت نوشت:

“به عنوان یک بازیگر اصلی در ارزهای دیجیتال، ما مسئولیت خود را درک می کنیم که در هنگام محافظت از مصرف کنندگان و تغییر شکل صنعت پیشروی کنیم.”

بایننس به طور عمومی یک میلیارد دلار به صندوق متعهد کرده است و انتظار می‌رود در صورت نیاز، یک میلیارد دلار دیگر «در آینده نزدیک» به این صندوق اضافه شود. Jump Crypto، Polygon Ventures، Aptos Labs، Animoca Brands، GSR، Kronos و Brooker Group در ابتدا متعهد شدند ۵۰ میلیون دلار به این صندوق بپیوندند. به گفته بایننس، ۱۵۰ شرکت دیگر نیز درخواست مشارکت داده اند.

به گفته این وبلاگ، جمهوری اسلامی ایران یک صندوق سرمایه گذاری نیست، بلکه “یک فرصت سرمایه گذاری مشترک برای سازمان هایی است که مشتاق حمایت از آینده وب ۳ هستند.” شرکت کنندگانی که مایل به مشارکت هستند باید سرمایه متعهد را به طور عمومی تضمین کنند. صندوق ممکن است امکان یافتن مکانیسم‌های تعهد جایگزین را که در آن موسسات مالی سنتی نمی‌توانند پول را به آدرس‌های عمومی ارسال کنند، بررسی کند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا