اخبار ارز دیجیتال

بایننس می‌گوید که در جریان دادخواست SEC با سایر صرافی‌ها «متفاوت» است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارز دیجیتال در بیانیه ای گفت: «ما ____ نیستیم.

در 7 ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس بیانیه ای را در کانال های اجتماعی چینی خود با هشتگ #StrongTogether منتشر کرد. بایننس در میان شکایت‌های جاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گفت که آدرس‌های کیف پول شفاف هستند، این صرافی «وجوه مصرف‌کننده را کاهش نمی‌دهد» و «قرض‌های وثیقه‌شده» پاسخ منفی داد.

علاوه بر این، بایننس گفت که هرگز “کمک های مالی قابل توجه” به نامزدهای سیاسی یا “حمایت های قابل توجهی” به سازمان های سرگرمی یا رسانه ای نکرده است. نسخه ترجمه شده پیام صرافی به شرح زیر است:

“جامعه ما از نژادها، قومیت ها و باورهای مختلف است. ما به ساختن برای کاربران خود ادامه می دهیم، ما برای صنعت خود دفاع می کنیم. ما __ نیستیم. Binance است.”

بایننس نامی از صرافی‌های ارزهای دیجیتالی که می‌خواهد خود را از آنها متمایز کند، ذکر نکرد، اما صرافی مشکل دار رمزنگاری FTX به سوءمدیریت ثروت مصرف‌کننده و متهم کردن خواهر صندوق سرمایه‌گذاری آلامدا متهم شده است. شما متهم به وام دادن به تحقیقات هستید.

سام بنکمن-فرید، مؤسس صرافی، در حال حاضر در بازداشت خانگی به سر می‌برد و در انتظار محاکمه به اتهام کلاهبرداری با سیم است. بانکمن-فرید از سال 2020 تا 2022 دومین کمک کننده بزرگ به حزب دموکرات ایالات متحده بود و ادعا می کرد که این کار را با اهدای دارایی های مشتری انجام داده است.

علاوه بر این، FTX قبلا حامی ۱۳۵ میلیون دلاری Miami Heat Arena بود. صرافی در مراحل ورشکستگی است، شکاف ترازنامه تخمینی 8 میلیارد دلاری دارد و 44 میلیارد دلار از طریق شرکت تابعه خود به خدمات درآمد داخلی ایالات متحده بدهکار است.

در 5 ژوئن، SEC از بایننس به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده به کاربران آمریکایی و راه اندازی یک صرافی ثبت نشده در ایالات متحده شکایت کرد. این شکایت بایننس را به «اختلاط» و «انحراف» سرمایه‌های ارز دیجیتال و فیات سرمایه‌گذاران متهم کرد. بر اساس داده های گردآوری شده توسط شرکت تحلیلی بلاک چین نانسن، بایننس در حال حاضر دارایی خالص 59 میلیارد دلاری دارد.

مجله: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF را درهم بشکنندنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا