اخبار ارز دیجیتال

بایننس شاهد برداشت 850 میلیون دلاری پیش از کیفرخواست CFTC: داده ها است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گفته Thanefield Capital، در 12 ساعت قبل از صدور کیفرخواست، حدود 1.5 میلیارد دلار ارز دیجیتال از چندین پلتفرم متمرکز خارج شد.

گزارش شده است که نزدیک به یک میلیارد دلار ارز دیجیتال کمی قبل از اینکه صرافی بایننس و مدیر عامل آن ژائو چانگ پنگ به نقض مقررات توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) متهم شوند، از کیف پول های این پلتفرم اخراج شد.

بر اساس داده های Sainfield Capital پژوهش، ساعاتی قبل از صدور کیفرخواست بایننس CFTC در ساعت 3 بعد از ظهر UTC روز دوشنبه، 27 مارس، مبلغ غیرمعمول زیادی از صرافی متمرکز برداشت شد. در 12 ساعت منتهی به کیفرخواست، تقریباً 1.5 میلیارد دلار از پلتفرم هایی مانند Binance، Kraken، Coinbase و Bitfinex اخراج شد. بیش از نیمی از آن یا ۸۵۰ میلیون دلار از بایننس برداشت شد.

تنها یک ساعت پس از اعلام، بایننس 240 میلیون دلار دیگر را برداشت کرد. طبق داده‌های نانسن، بیش از 400 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته تنها با وجوه مبتنی بر اتریوم برداشت شده است.

با این حال، بایننس هنوز 63.36 میلیارد دلار دارایی ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. این شامل USDT به ارزش 2 میلیارد دلار، بیت کوین به ارزش 17 میلیارد دلار و اتر به ارزش 8.1 میلیارد دلار است.

CFRC شکایتی علیه Binance و CZ در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه شمالی ایلینوی تنظیم کرده است. این کمیسیون گفت که از سال 2021 در حال بررسی تجارت بایننس بوده است و به تعهدات قانونی خود عمل نکرده است زیرا این شرکت به درستی در تنظیم کننده مشتقات ثبت نشده است. بایننس حداقل از سال 2019 شهروند ایالات متحده بوده است. گفته می شود که بیت کوین، اتر معامله کرده است. و لایت کوین برای

مربوط: 7 جزئیات شکایت CFTC علیه بایننس

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان نیز توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) و دادستان های فدرال به دنبال رعایت مقررات مبارزه با پولشویی در دست بررسی است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در حال انجام تحقیقات خود در مورد اینکه آیا بایننس به معامله گران آمریکایی اجازه دسترسی به اوراق بهادار ثبت نشده را داده است یا خیر.

چانگ پنگ ژائو قبلاً اتهامات CFTC را رد کرده و مدعی شده است که صرافی‌های ارزهای دیجیتال «به‌منظور سود معامله نمی‌کنند یا بازار را تحت هیچ شرایطی «دستکاری» نمی‌کنند.

مجله: گیمر Web3: D&D اتمی NFT ممنوعه، “Kill-to-Earn” Zombie Shooter، Illuvium: Zero Hot Takeنویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا