اخبار ارز دیجیتال

به روز رسانی بیت کوین با کارمزد صفر بایننس ممکن است منعکس کننده رکود اقتصادی در ماه مارس باشد

صرافی بایننس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد از ۷ سپتامبر به‌روزرسانی معاملات بیت‌کوین با کارمزد صفر را اجرا کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس قصد خود را برای تغییر برنامه معاملاتی بیت کوین بدون کارمزد خود در ۲۴ آگوست اعلام کرد. این حرکت می تواند باعث رکود قابل توجهی در بازار شود که یادآور کاهش ۹۰ درصدی حجم معاملات پس از توقف معاملات بایننس با کارمزد صفر است. مارس.

صرافی بایننس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد از ۷ سپتامبر به‌روزرسانی معاملات بیت‌کوین با کارمزد صفر را اجرا کند. بایننس اعلام کرده است که قصد دارد معاملات بیت کوین بدون کارمزد بیت کوین (BTC)/True USD (TUSD) خود را تغییر دهد. و جفت معاملات حاشیه.

تا کنون، معامله‌گران هنگام معامله BTC در جفت TUSD، کارمزد سازنده و گیرنده صفر داشته‌اند. با این حال، هزینه های دریافت کننده معمولی اکنون بر اساس سطح VIP کاربر معرفی می شود. با این وجود، کاربران هنگام معامله بیت کوین در جفت های معاملاتی نقطه ای BTC/TUSD و مارجین، هزینه های سازنده را متحمل نمی شوند.

“حجم متناظر جفت معاملات نقطه ای و مارجین BTC/TUSD برای محاسبه ردیف VIP و همه برنامه های تامین کننده نقدینگی محاسبه می شود. علاوه بر این، تخفیف های BNB در حجم معاملات نقطه ای و حاشیه BTC/TUSD، تخفیف های ارجاعی و سایر تعدیل های کمیسیون از سر گرفته خواهد شد.»

ظاهرا بایننس در حال لغو ابتکار معامله بیت کوین با کارمزد صفر TUSD است، که نشان می دهد حمایت از استیبل کوین TUSD به دلیل نگرانی های مختلف در حال کاهش است. نکته مهم این است که کاربران می توانند در حین معامله بیت کوین در جفت معاملات نقطه ای و حاشیه ای FDUSD، امتیاز کارمزدهای سازنده و گیرنده صفر را حفظ کنند.

تعدیل بایننس با رژیم معامله بیت کوین با کارمزد صفر برای جفت معاملات نقطه ای BTC/TUSD و مارجین ممکن است ناخواسته باعث کاهش بیشتر بازار شود.

مربوط: بایننس بانک های روسی را در پلتفرم خود به عنوان کارت های زرد و سبز ممنوع کرده است

بر اساس CoinMarketCap، جفت‌های BTC/TUSD و BTC/USDT بیشترین خرید و فروش بیت کوین را دارند که به ترتیب ۱۱% و ۷% را تشکیل می‌دهند. پس از اینکه بایننس حمایت از BUSD را متوقف کرد و TUSD را به عنوان تنها جفت معاملاتی برای معاملات بیت کوین بدون کارمزد تعیین کرد، حجم معاملات در جفت تتر (USDT) به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

یک بار دیگر، صرافی تمرکز خود را از TUSD با معامله گسترده به استیبل کوین کمتر شناخته شده FDUSD تغییر داده است. قابل ذکر است که FDUSD از نظر حجم معاملات در بین ۱۰ جفت بیت کوین برتر قرار ندارد و ارزش بازار FDUSD 324 میلیون دلار است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا