اخبار ارز دیجیتال

شریک بانکی SWIFT بایننس نقل و انتقالات دلاری کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار را ممنوع کرد

بایننس تاکید کرد که پرداخت های کارت اعتباری و نقدی همچنان پذیرفته می شود و حواله های بانکی غیر دلاری از طریق سیستم پرداخت سوئیفت پردازش می شود.

بایننس پایگاه مشتریان خرده فروشی خود را از اختلال احتمالی در سرویس های دریافتی که می تواند نقل و انتقالات پرداخت بانکی داخل و خارج از رمپ را متوقف کند، مطلع کرده است.

این اختلال در سرویس، کاربران دارای حساب های بانکی دارای دلار آمریکا را تحت تاثیر قرار می دهد که به دنبال خرید یا فروش ارزهای دیجیتال با قیمت کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار از طریق سیستم پرداخت سوئیفت هستند. این تعلیق از اول فوریه اجرایی خواهد شد.

بایننس این خبر را در تاریخ ۲۱ ژانویه از طریق ایمیل به Binancians اعلام کرد و تاکید کرد که به طور فعال به دنبال شرکای جدید SWIFT (USD) برای جلوگیری از اختلالات آتی در انتقالات بانکی است.

صرافی کریپتو اضافه کرد که این تصمیم شرکای بانکی آن است و بایننس تنها پلتفرم معاملاتی نیست که تحت تأثیر این تغییر قرار گرفته است.

“این برای همه مشتریان مبادلات رمزنگاری اعمال می شود. از اول فوریه ۲۰۲۳، تا زمانی که راه حل جایگزینی پیدا نشود، نمی توانید از حساب بانکی خود برای خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری به ارزش کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا از طریق سوئیفت استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این کار را انجام دهید. ممکن است امکان پذیر نباشد.”

با این حال، بایننس تاکید کرد که مشتریان همچنان می‌توانند ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت‌های اعتباری یا نقدی بخرند و بفروشند و پرداخت‌ها به صرافی‌های شخص ثالث همچنان پردازش می‌شوند.

نامه Binance به کاربران خرده فروشی Binance در تاریخ ۲۱ ژانویه. منبع: Binance

صرافی ارز دیجیتال اضافه کرد که نقل و انتقالات مبتنی بر سوئیفت در مقابل نقل و انتقالات بانکی غیر دلاری مانند یورو به کار خود ادامه خواهد داد.

مربوط: بایننس حساب معامله گر را پس از شکایت در توییتر تعلیق کرد

بایننس تأیید کرده است که این تغییر بر «حساب‌های شرکتی» تأثیری نخواهد گذاشت.

تعلیق خدمات پرداخت تصمیم بایننس نبود، اما پلتفرم معاملاتی اخیراً ارسال پول را متوقف کرده است.

بایننس اخیراً سپرده‌های USDT و USDC مبتنی بر Solana را در ۱۷ نوامبر به حالت تعلیق درآورد.

صرافی همچنین به طور موقت سپرده گذاری و برداشت اتر (ETH) و Wrapped Ether (wETH) را برای حدود ۱۰ روز قبل از ادغام اتریوم به حالت تعلیق درآورد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا