🚨 اخبار ارز دیجیتال

استخراج ابری بایننس تحت تأثیر آب و هوای شدید در آمریکای شمالی

اشتراک یک کاربر در یک محصول استخراج ابری به دلیل قطع برق ۳ روز تمدید شد.

طبق اعلام رسمی در ۲۸ دسامبر، محصولات استخراج ابری بایننس از ۲۴ تا ۲۶ دسامبر به دلیل طوفان های شدید زمستانی در آمریکای شمالی تعطیل شدند. در نتیجه قطع برق، این شرکت اشتراک کاربران را در محصول استخراج ابری خود سه روز تمدید کرد.

بایننس خاطرنشان می کند که قطعی های بیشتر در نتیجه شرایط آب و هوایی، مدت زمان اشتراک استخراج ابری را افزایش می دهد.

سرویس ماینینگ ابری این صرافی تقریباً یک ماه پیش راه اندازی شد و به کاربران بدون تجهیزات ماینینگ اجازه می داد از بایننس پول پاداش استخراج کنند. برای خرید هش ریت و استخراج بیت کوین در فضای ابری بایننس به اشتراک نیاز است.

در روزهای منتهی به کریسمس، یک “گردباد بمب” دمای شدیدی را در سراسر ایالات متحده به ارمغان آورد و میلیون ها نفر را خاموش کرد و ده ها نفر را گرفت.

مطالب مرتبط: مایکروسافت استخراج ارزهای دیجیتال در سرویس های ابری را ممنوع می کند

شرایط آب و هوایی در تگزاس، ماینرهای بیت کوین را مجبور کرده است تا داوطلبانه عملیات خود را کاهش دهند تا برق شبکه را تامین کنند و به ساکنان کمک کنند خانه های خود را گرم نگه دارند. تلگراف گزارش داد که این آشفتگی بر هش بیت بیت کوین تأثیر گذاشته و در یک روز معمولی بین ۲۲۵ تا ۳۰۰ اگزهاش در ثانیه (EH/s) در نوسان بود و بر اساس این سکه در ۲۵ دسامبر به ۱۷۰.۶۰ EH/s رسید.

در نتیجه تصمیم ماینرهای تگزاس، معاملات بیت کوین در سراسر جهان ۳۰ درصد کاهش یافته است. تگزاس به همراه نیویورک، کنتاکی و جورجیا یکی از داغ ترین ایالت ها برای استخراج بیت کوین در ایالات متحده است. طی چند روز گذشته، همه ایالت ها تحت تاثیر طوفان های بمب قرار گرفته اند.

از زمان فروپاشی FTX در نوامبر ۲۰۲۲، بایننس با ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) احاطه شده است که منجر به برداشت میلیاردها دلار شده است. در حالی که با شایعات مبارزه می‌کنند، صرافی‌های ارز دیجیتال به کار بر روی تنوع بخشیدن به مدل‌های تجاری خود ادامه می‌دهند. ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد که بازوی سرمایه گذاری مخاطره آمیز آن، بایننس لبز، در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave سرمایه گذاری کرده است و یک دور سرمایه گذاری سری A را رهبری می کند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا