اخبار ارز دیجیتال

ژنراتور NFT بایننس با هوش مصنوعی در ۲.۵ ساعت به ۱۰۰۰۰ مین‌نت می‌رسد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در یک نسخه بتا محدود، Bicasso تصاویر پروفایل ارسال شده توسط کاربر را گرفت و آنها را در عرض چند ثانیه به آثار هنری دیجیتال تبدیل کرد.

مولد توکن غیرقابل تعویض (NFT) بایننس که به تازگی راه اندازی شده است، با استفاده از هنر دیجیتال در حال فعالیت است و تنها 2.5 ساعت پس از راه اندازی به سقف 10000 مینتس NFT رسیده است.

در اول مارس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، نسخه بتای یک ژنراتور NFT مبتنی بر هوش مصنوعی به نام «بیکاسو» را منتشر کرد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس به کاربران گفت: “ما می توانیم از هوش مصنوعی برای تبدیل دیدگاه های خلاقانه خود به NFT استفاده کنیم” و ساعاتی بعد، “اولین خلبان Bicasso 10K NFT را در 2.5 ساعت تولید کرد. ایجاد و انجام، هوش مصنوعی کمی استرس داشت اما آن را گرفتار کرد. [breath] اکنون. “

این سیستم یک ابزار تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی است که مشابه پلتفرم‌های هنری هوش مصنوعی مانند DALL-E است. کاربران می‌توانند تصاویری مانند عکس‌های نمایه را که توسط هوش مصنوعی پردازش می‌شوند، آپلود کنند یا پیام‌های خلاقانه‌ای را وارد کنند که تصاویر سفارشی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را ایجاد می‌کند.

طبق داده‌های اولیه Mint، 9909 مالک حداقل یک NFT را به عنوان بخشی از یک بتا محدود ساخته‌اند. تصاویر بخشی از خلبان هستند و قابل فروش مجدد نیستند.

کاربران مشتاق بودند تا خلاقیت های خود را در توییتر رمزنگاری شده به اشتراک بگذارند.

پس از راه اندازی بایننس پایلوت پذیرفته به دلیل تقاضا اشکالاتی وجود داشت که بیان می‌کرد:

تیم ما در حال حاضر در تلاش است تا ظرفیت سرور را افزایش دهد تا خطاها را کاهش دهد و فرآیند ریخته گری را روان تر کند.

وی افزود کسانی که سهمیه 10000 بتا را از دست دادند می توانند در لیست انتظار نسخه کامل ثبت نام کنند.

طبق گفته این پلتفرم، آخرین NFT، “Bicasso AI#10445” درست یک ساعت پیش ساخته شد.

آخرین NFT Mint – Bicasso AI#10445
یکی از ضرابخانه های اولیه NFT – Bicasso AI#17931

مربوط: پیش‌بینی می‌شود هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی روند بعدی در بخش NFT باشد

هنر مولد یک کهن الگوی جدید در دنیای هنر است که به طور کامل یا جزئی با استفاده از سیستم‌های مستقل ایجاد شده است. 28 فوریه در خانه حراج معروف کریستیز به حراج گذاشته شده است “Fidenza #724” تیلور هابز یک NFT ساخته شده توسط کامپیوتر با ارزش 440000 دلار است.

در ماه اوت، Google Cloud AI همه 10000 Bored Ape Yacht Club NFT را به آثار هنری ماشینی تبدیل کرد.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا