🚨 اخبار ارز دیجیتال

Binance جایگزین BUSD در صندوق SAFU با TUSD و USDT می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایننس به کاربران اطمینان داده است که این تغییر بر آنها تأثیری نخواهد گذاشت و وجوه آنها همچنان در آدرس های قابل تأیید عمومی نگهداری می شود.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در ۱۷ مارس اعلام کرد که دارایی های BUSD خود را در صندوق دارایی امن برای کاربران خود (SAFU) با TrueUSD (TUSD) و Tether (USDT) جایگزین کرده است. این اقدام به دنبال تصمیم اخیر Paxos مبنی بر توقف انتشار بایننس USD (BUSD) صورت می گیرد که به مرور زمان ارزش بازار BUSD را کاهش می دهد.

صندوق دارایی ایمن برای کاربران (SAFU) یک صندوق بیمه اضطراری است که توسط Binance در جولای ۲۰۱۸ برای محافظت از وجوه کاربران در صورت نقض امنیت یا سایر رویدادهای پیش‌بینی نشده ایجاد شد. بایننس بخشی از کارمزدهای معاملاتی را برای رشد این صندوق متعهد کرده است که تا ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ ارزش آن ۱ میلیارد دلار بود. کیف پول اولیه صندوق شامل بایننس کوین (BNB)، بایننس USD (BUSD) و بیت کوین (BTC) بود. با این حال، بایننس تصمیم گرفته است که دارایی های BUSD خود را با TUSD و USDT جایگزین کند.

بایننس به کاربران اطمینان داده است که این تغییر بر آنها تأثیری نخواهد گذاشت و وجوه آنها همچنان در آدرس های قابل تأیید عمومی نگهداری می شود. BUSD همچنان در بایننس پشتیبانی خواهد شد. این صرافی همچنین گفت که از نزدیک بر صندوق نظارت خواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که به خوبی سرمایه گذاری شده است و به طور منظم با استفاده از وجوه خود در صورت نیاز دوباره پر خواهد شد.

در ۱۳ فوریه، Paxos Trust Company، ناشر استیبل کوین BUSD، اعلام کرد که انتشار استیبل کوین جدید Binance USD (BUSD) را به دلیل تحقیقات مداوم توسط رگولاتورهای نیویورک به حالت تعلیق در می آورد. Paxos به دنبال دستور و هماهنگی اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) صدور توکن های جدید BUSD را که از ۲۱ فوریه اعمال می شود، متوقف کرده است.

مرتبط: کوین بیس معاملات BUSD را غیرفعال می کند

چند روز پس از گزارش‌های مربوط به بررسی‌های نظارتی ایالات متحده علیه Paxos و Binance USD، بایننس TrueUSD (TUSD) را به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون دلار منتشر کرد. طبق داده‌های Etherscan، این تراکنش در ۱۶ فوریه انجام شد و Chanpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس در ۱۴ فوریه در توییتر اسپیس‌ها شرکت کرد تا استیبل کوین‌های بایننس را از BUSD “تنوع” کند. گفت که قرار است دو روز بعد انجام شوند. .

با توجه به اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد BUSD بایننس، برخی از اعضای جامعه کریپتو این سوال را مطرح می‌کنند که آیا مشکل واقعی موجود استیبل کوین است یا بایننس. (PAXG.)نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا