🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس به دلیل حادثه Cyber ​​Earn به کاربران غرامت ۱ میلیون دلاری پرداخت می کند

کاربران نتوانستند دارایی های CYBER Earn خود را در صرافی به دلیل مشکل پل زنجیره ای خارج کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به دلیل مدیریت حادثه توکن CyberConnect (CYBER) مبلغ ۱ میلیون تتر (۱ میلیون دلار) را به کاربران بازپرداخت کرده است.

ناهماهنگی قیمت توکن‌های CYBER فهرست‌شده هفته قبل به دلیل کاهش پل زنجیره‌ای متقابل CYBER در صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی Upbit به دلیل کمبود نقدینگی، همانطور که صرافی در ۷ سپتامبر اعلام کرد، رخ داد. این باعث شد که آربیتراژورها سایبری را از بایننس وام بگیرند و از تفاوت سود ببرند. در همین حال، کاربران Binance که در برنامه Flexible Earn CYBER سهام داشتند، از بازخرید دارایی های سهامدار خود منع شدند، زیرا آنها قرض گرفته شده بودند و به سقف وام خود رسیده بودند. مبادله به شرح زیر است:

به جز محصولات مبتنی بر اثبات سهام (PoS)، اکثر محصولات مالی انعطاف پذیر رمزنگاری با وام دادن دارایی های مشترک به سایر کاربران از طریق وام های حاشیه یا وثیقه درآمد ایجاد می کنند. در این شرایط، وام گیرنده ممکن است نتواند بازپرداخت کند. وام به موقع پرداخت نمی‌شود، ممکن است در بازخرید دارایی‌های پذیرفته شده تأخیر ایجاد شود. این وضعیت تا ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ است.

بایننس گفت اکنون اقداماتی را برای افزایش نرخ بهره در دارایی‌های سهام انجام خواهد داد تا از اعطای وام در دوره‌های نوسانات بالا جلوگیری کند.

به عنوان یک راه حل، صرافی ۸۰۰,۰۰۰ Tether (USDT) را به ۸۸۷ کاربر آسیب دیده که قادر به بازخرید محصولات CYBER خود در طول حادثه نبودند، همراه با ۸۷۱ CYBER در جوایز سهام انباشته ارائه کرد. علاوه بر این، کوپن‌هایی به ارزش ۲۰۰,۰۰۰ USDT که توسط بنیاد CyberConnect حمایت می‌شود، بین همه کاربرانی که در طول این رویداد از طریق Binance Flexible Earn در CYBER سرمایه‌گذاری کرده‌اند، صرف نظر از اینکه آیا توکن‌های خود را بازخرید کرده‌اند یا خیر، توزیع می‌شود. این شرکت همچنین می نویسد:

بایننس به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، این اطلاعیه را اصلاح یا لغو کند.

مطالب مرتبط: بایننس قرارداد هوشمندی برای بازپرداخت کاربرانی که تحت تأثیر کلاهبرداری ۳ میلیون دلاری قرار گرفته اند ایجاد می کند

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا