🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی رمزنگاری در لهستان ثبت نام می کند

مطابق با الزامات جدید نظارتی، کاربران لهستانی برای ادامه استفاده از خدمات این شرکت باید شرایط و ضوابط جدیدی را با بایننس لهستان امضا کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعلام کرده است که قصد دارد حضور خود در لهستان را با رعایت مقررات محلی تقویت کند.

Binance Poland sp. نهاد لهستانی Binance، z oo، با استانداردهای نظارتی لهستانی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) مطابقت دارد. این امر کاربران لهستانی را مجبور می کند تا برای ادامه استفاده از خدمات این شرکت، شرایط قرارداد جدیدی را با بایننس لهستان امضا کنند.

Kyrylo Khomiakov، رئیس اوکراین و اروپای شرقی در Binance، گفت که این شرکت معتقد است که پذیرش جریان اصلی دارایی‌های دیجیتال نیازمند مقررات مؤثر است. او همچنین بر تعهد بایننس به امنیت و پایبندی دقیق به الزامات «مشتری خود را بشناسید» (KYC) تاکید کرد. خومیکوف به اشتراک گذاشت:

“صنعت ارزهای دیجیتال به مقررات موثر و منظمی نیاز دارد که از پذیرش جریان اصلی دارایی های دیجیتال پشتیبانی کند. من قویا معتقدم.”

Katarzyna Wabik، مدیر کشور لهستان در Binance، گفت که این شرکت به طور کامل با استانداردهای لهستانی برای VASP ها مطابقت دارد، کاربران را با موفقیت به نهادهای لهستانی مهاجرت کرده، عملیات محلی را توسعه داده و استعدادهای محلی را جذب کرده است. او گفت که او بر استخدام تمرکز دارد.

مطالب مرتبط: بایننس به مؤسسات مالی اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را در یخچال نگهداری کنند

بایننس در حال حاضر دارای مجوزهای نظارتی در چندین کشور عضو اتحادیه اروپا از جمله فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، اسپانیا، قبرس، سوئد و اکنون لهستان است.

در ۱۱ ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که اداره نظارت مالی سوئد مجوز بخش محلی Binance را برای مدیریت و تجارت ارزهای دیجیتال در سوئد داده است. این اعلامیه پس از «ماه‌ها تعامل سازنده» صورت می‌گیرد که به ساکنان سوئد اجازه می‌دهد به خدمات رمزنگاری Binance دسترسی داشته باشند.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، تیم Binance و Huobi با موفقیت ۲.۵ میلیون دلار را از هکرهای Harmony One بازیابی کردند. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در توییتی به اشتراک گذاشت که هکرها تلاش کردند از طریق صرافی Huobi پولشویی کنند. با این حال، بایننس این را شناسایی کرد و با Huobi تماس گرفت تا به مسدود کردن و بازیابی دارایی های دیجیتال سپرده شده توسط هکرها کمک کند.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا