اخبار ارز دیجیتال

بایننس با خروج صرافی ها از هلند، کاربران را به CoinMorth معرفی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس گزارش ها، «صدها هزار» کاربر Binance مستقر در هلند این فرصت را خواهند داشت که دارایی های خود را به صورت رایگان به Coinmerce پس از بسته شدن صرافی منتقل کنند.

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس با Coinmars به ​​توافقی رسیده است تا کاربران را به دلیل کاهش فعالیت های خود در هلند معرفی کند.

صرافی ارز دیجیتال هلندی کوینمارس در یک پست وبلاگی در تاریخ 6 ژوئیه گفت که “صدها هزار” کاربر هلندی توسط بایننس معرفی خواهند شد و گزینه انتقال دارایی های دیجیتالی به این پلتفرم به صورت رایگان به آنها داده خواهد شد. بایننس در ماه ژوئن اعلام کرد که اکثر خدمات خود را برای کاربران هلندی در 17 ژوئیه به دلیل عدم دریافت مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در این کشور به حالت تعلیق در می آورد.

«ما اینها را فراهم می کنیم [Binance] نیک اسمیت ون اوین، بنیانگذار Coinmerce، گفت: کاربران به یک پلتفرم قابل مقایسه دسترسی خواهند داشت که با تمام قوانین و مقررات اروپایی مطابقت دارد. انتقال روان خواهد بود. با مشورت بایننس، ما تصمیم گرفتیم که انتقال را تا حد امکان برای کاربران آسان کنیم.

در آوریل 2022، بانک مرکزی هلند، بایننس هلدینگ را به دلیل ارائه خدمات ارز دیجیتال بدون ثبت نام مناسب، حدود 3.3 میلیون دلار جریمه کرد. در آن زمان، بانک گفت که صرافی “تعداد بسیار زیادی مشتری در هلند دارد”.

مربوط: خروج بایننس هلند – بانک مرکزی هلند می گوید عدم ثبت نام محرمانه است

در حالی که صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال به گسترش فعالیت‌های خود به سایر کشورها از جمله قزاقستان ادامه می‌دهند، مقامات در برخی حوزه‌های قضایی بایننس را سرکوب می‌کنند. در ایالات متحده، شکایت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا، بورس جهانی را نامگذاری کرده اند. طبق گزارش ها، بازوی فرانسوی Binance نیز تحت بررسی است.

مجله: ETF رمزنگاری هنگ کنگ در آتش است، بایننس درباره Maverick FOMO، پلی هک: آسیا اکسپرس هشدار می دهدنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا