🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس در حال آماده سازی چک برای جریمه های احتمالی از سوی تنظیم کننده های ایالات متحده است: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بزرگترین صرافی رمزارز جهان می‌خواهد یک تحقیق برجسته را با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده حل و فصل کند.

بایننس، بزرگترین صرافی دارایی دیجیتال جهان، در حال آماده شدن برای مواجهه با جریمه ها و جریمه ها برای حل و فصل تحقیقات نظارتی و اجرای قانون برجسته در ایالات متحده است.

بر اساس گزارش ۱۵ فوریه WSJ به نقل از مدیر ارشد استراتژی شرکت، پاتریک هیلمن، بایننس با تنظیم کننده ها برای رفع مشکلات مربوط به انطباق گذشته کار می کند.

هیلمن گفت بایننس در حال کار با تنظیم‌کننده‌ها است تا بفهمد که چه اقدامات اصلاحی برای اصلاح آن باید انجام دهیم.

او اضافه کرد که تحقیقات در حال انجام احتمالا منجر به جریمه خواهد شد، اما ممکن است بیشتر باشد، “این به تصمیم تنظیم کننده است.”

بایننس موضوع چندین تحقیق در ایالات متحده بوده است، از جمله تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۸ توسط وزارت دادگستری به دلیل نقض احتمالی قوانین مبارزه با پولشویی آغاز شد.

در مارس ۲۰۲۱، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) همچنین بررسی کرد که آیا این شرکت مشتقات ارزهای دیجیتال را بدون ثبت نام به عنوان آژانس به مشتریان ایالات متحده ارائه می دهد یا خیر.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنین در فوریه ۲۰۲۲ تحقیقاتی را در مورد بخش ایالات متحده بایننس در مورد شرکت های تجاری مرتبط با مدیر عامل Changpeng Zhao آغاز کرد.

هیلمن افزود که بایننس “بسیار مطمئن است و از اینکه این بحث ها به کجا می رود بسیار خوشحال است.”

او گفت که عدم شفافیت در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منجر به “زمان بسیار آشفته ای برای ما شده است.”

SEC اخیراً آنچه را که ناظران صنعت “جنگ ارزهای دیجیتال” می نامند تشدید کرده است. به نظر می‌رسد که این سرویس‌ها و استیبل کوین‌هایی را هدف قرار می‌دهد که به نظر آنها تحت قانون اوراق بهادار قرار می‌گیرند.

یکی از مدیران Binance درباره فعالیت های سرکوب اخیر گفت: «یک اثر سرد کننده بسیار شدید و طولانی مدت در ایالات متحده وجود خواهد داشت.

مربوط: یک روز بد برای بایننس با تحقیقات SEC و افشاگری رویترز

در اوایل این هفته، رگولاتورهای نیویورک با برخورد شدید با Paxos، مانع از انتشار استیبل کوین BUSD با نام تجاری Binance شدند.

هفته گذشته، کراکن صرافی کریپتوکارنسی ایالات متحده ۳۰ میلیون دلار جریمه شد و به تعلیق خدمات سهام خود در پی اقدام اجرایی SEC دستور داد.

پاتریک هیلمن به این نتیجه رسید که حل مشکلات با تنظیم کننده های ایالات متحده برای شرکت و آینده خوب خواهد بود.

این یک لحظه خوب برای شرکت ما خواهد بود زیرا می توانیم آن را پشت سر بگذاریم.”

Cointelegraph برای اظهار نظر بیشتر با Binance تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا