🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش سه ماهه سوم بایننس، بازار کریپتو را «چالش‌انگیز» در میان نرخ‌های بهره بالا می‌خواند

بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، علی‌رغم نقاط روشن گهگاهی برای تک تک بازیکنان، تصویر تیره‌ای از بازار ترسیم کرد.

بایننس در گزارش نبض بازار سه ماهه سوم خود اذعان کرد که سه ماهه سختی برای ارزهای دیجیتال بود. در این گزارش آمده است که بازار در بسیاری از بخش ها سقوط کرده است، اما برخی از دردها با ورود سرمایه گذاران نهادی مانند دویچه بانک، سونی و پی پال جبران شد.

ارزش بازار بازار ارزهای مجازی جهانی “۸.۶ درصد در سه ماهه (سه ماهه) در بحبوحه ادامه لفاظی ها مبنی بر اینکه “نرخ های بهره برای مدت طولانی تری بالا باقی خواهند ماند” کاهش یافت. بودجه در پایین ترین سطح خود از سه ماهه چهارم ۲۰۲۰ قرار داشت و ۲۱.۴ درصد نسبت به سه ماهه کاهش داشت، اما زیرساخت ها به طور قابل توجهی بهتر از سایر بخش ها بود.

بلاک چین کاهش جزئی در فعالیت داشت که NEAR استثنا بزرگ بود. این رقم در مقایسه با سه ماهه قبل حدود ۱۲۰ درصد افزایش داشته است. NEAR همچنین از ماه آگوست شاهد افزایش آدرس‌های فعال بود. BNB به شدت سقوط کرد، در حالی که اتریوم اندکی افزایش یافت و سولانا اندکی سقوط کرد.

مرتبط: سه ماهه سوم ۲۰۲۳ با ضرر ۷۰۰ میلیون دلاری، مضرترین سه ماهه برای ارزهای دیجیتال بود.

ارزش کل قفل شده (TVL) علیرغم هجوم دارایی های دنیای واقعی، ۱۳.۱ درصد در سراسر امور مالی غیرمتمرکز کاهش یافت، در حالی که سهام نقدینگی ۱۰.۵ درصد افزایش یافت. اتریوم با وجود کاهش ۱۸.۶ درصدی، ۵۵.۱ درصد از TVL را به خود اختصاص داده است. TRON’s TVL 17.9٪ QoQ را افزایش داد. تتر (USDT) 67.2 درصد از سهم بازار استیبل کوین را به خود اختصاص داده است.

کاهش فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ادامه یافت. سپتامبر بدترین ماه از ژانویه ۲۰۲۱ با فروش NFT حدود ۳۰۰ میلیون دلار بود. میانگین قیمت فروش در این ماه ۳۸.۱۷ دلار بود که از بالاترین رقم ۷۹۱.۸۴ دلار در آگوست ۲۰۲۱ کمتر بود. با این حال، علیرغم کاهش شدید در ماه سپتامبر، معاملات با NFTها به طور کلی افزایش یافت.

توکن‌های بازی با وجود کاهش ۴۴.۹ درصدی قیمت نسبت به سه‌ماهه، علی‌رغم اینکه پیشتاز بودند، منجر به فروش NFT شدند. کمتر از ۲۸ درصد از بازی های Web3 منتشر می شوند. بایننس گفت: تصمیم گوگل برای اجازه دادن به NFT در بازی‌های Play Store می‌تواند انگیزه جدیدی به بازار بدهد. Sweat Economy و SuperWalk به دلیل کیف پول‌های فعال منحصربه‌فردشان به ترتیب جایگاه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص داده‌اند که نشان‌دهنده علاقه روزافزون به بازی‌هایی است که حرکت و درآمد دارند.

عملکرد قیمت ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم ۲۰۲۳. منبع: Binance

شش سکه از ۱۰ سکه برتر امسال افزایش یافتند. سولانا (SOL) با افزایش ۱۱۳.۷۳ درصدی بهترین عملکرد را داشت، در حالی که تانگ با افت ۳.۱۱ درصدی در لیست حضور داشت. تا کنون بیت کوین (BTC) 63.05 درصد و اتر (ETH) 39.9 درصد افزایش یافته است. BNB (BNB) تا پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۳ ۱۲.۷۷ درصد کاهش یافت.

مجله: سرمایه گذاری مجدد اتریوم: نوآوری بلاک چین یا خانه خطرناک در شن؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا