🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارائه‌دهنده بایننس برزیل تأییدیه اتاق تسویه را دریافت کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شریک بایننس Latam Gateway مجوز فعالیت به عنوان پردازشگر پرداخت و صادرکننده پول الکترونیکی در برزیل را دریافت کرده است.

بر اساس گزارش رسانه های محلی، ارائه دهنده پرداخت بایننس برزیل، Latam Gateway، مجوز فعالیت به عنوان یک موسسه پرداخت و ناشر پول الکترونیکی را از بانک مرکزی این کشور در ۱۹ می دریافت کرد.

در اطلاعیه قبلی، صرافی اعلام کرد که برزیل یکی از بازارهای برتر جهانی بایننس است.

گیت وی آمریکای لاتین با ارائه رمپ های روشن/خاموش در رئال برزیل به شرکت های خارجی کمک می کند تا در برزیل تجارت کنند. بر اساس وب سایت آن، بایننس تنها مشتری ارز دیجیتال در کشور است. سایر مشتریان مرتبط شامل شرکت های بازی مانند Codashop، Moedaz و Game Hollywood هستند.

Binance و Latam Gateway از ژوئن ۲۰۲۲ به دنبال خاتمه شراکت Binance-Capitual در کشور شریک هستند.

بازاری با حدود ۲۱۴ میلیون نفر، شرکت‌های ارزهای دیجیتال را به برزیل جذب می‌کند. در ژانویه، Binance و Mastercard برای راه‌اندازی کارت‌های رمزنگاری پیش‌پرداخت در کشور شریک شدند، که به ساکنان این امکان را می‌داد تا از طریق تبدیل بلادرنگ کریپتو به فیات، در بیش از ۱۴ دارایی کریپتو خرید کنند و صورتحساب‌ها را پرداخت کنند. دارندگان کارت باید از استانداردهای «مشتری خود را بشناسید» (KYC) پیروی کنند.

مطالب مرتبط: پذیرش ارزهای دیجیتال در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده و اروپا – سازندگان بیت کوین ۲۰۲۳

کوین بیس نیز در حال گسترش تجارت خود در کشور است. از ماه مارس، این صرافی با ارائه دهندگان پرداخت محلی برای ارائه خرید ارزهای دیجیتال و همچنین امکان واریز و برداشت به ارزهای محلی همکاری کرده است. کوین بیس در سال ۲۰۲۱ به برزیل گسترش خواهد یافت و یک مرکز فناوری برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به برزیلی ها راه اندازی خواهد کرد.

رگولاتورهای برزیلی نیز به شرکت‌های ارز دیجیتال توجه دارند. بنا به گزارش ها، بایننس به دلیل کمک به مشتریان برای دور زدن دستور توقف در سرمایه گذاری های مشتقات رمزنگاری تحت بررسی است.

در سال ۲۰۲۰، کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل دستور توقف معاملات را برای مشتقات ارزهای دیجیتال صادر کرد. قراردادهای آتی، بدون توجه به ماهیت دارایی پایه، طبق قوانین محلی، اوراق بهادار محسوب می شوند.

طبق اسناد تحقیقاتی محلی، پلتفرم بایننس دستورالعمل‌هایی را برای کاربران برزیلی نشان می‌دهد که تنظیمات زبان خود را برای دسترسی به بخش آتی بایننس تغییر دهند. علاوه بر این، SEC گفت که محتوای گسترده ای به زبان پرتغالی در برزیل بدون اطلاعیه محدودیت در دسترس کاربران است. رگولاتورهای اوراق بهادار کانادا و آمریکا تحقیقات مشابهی را در مورد مبادلات ارزهای دیجیتال انجام داده اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا