اخبار ارز دیجیتال

بایننس برنامه‌ریزی برای اخراج ندارد، قصد دارد 500 نقش را در 1H پر کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که این شرکت از ژانویه 600 نفر را استخدام کرده است و هیچ برنامه فوری برای اخراج ندارد.

به گفته سخنگوی بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعتراف کرده است که “برنامه ای برای اخراج ندارد” و به دنبال پر کردن 500 نقش دیگر تا پایان ژوئن است.

این اظهارنظرها علیرغم افزایش اخراج ارزهای دیجیتال در ژانویه، عمدتاً از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، منتشر شد. در بیانیه ای، یکی از نمایندگان بایننس گفت:

از امروز، ما به طور فعال با هدف استخدام بیش از 500 نفر تا پایان نیمه اول سال در حال استخدام هستیم. […] هیچ برنامه ای برای اخراج وجود ندارد. ”

سخنگوی کوین تلگراف در تاریخ 1 مارس به درخواست شفاف سازی درباره اطلاعات دریافتی در مورد کاهش مشاغل احتمالی در صرافی ارزهای دیجیتال پاسخ داد.

در زمان نگارش این مقاله، بایننس 463 موقعیت شغلی خالی را در صفحه مشاغل خود، با نقش های توسعه کسب و کار، ارتباطات، پشتیبانی مشتری، و مهندسی، برای نام بردن از چند مورد، تبلیغ می کند.

برخی از جای خالی توسعه کسب و کار در Binance. سس: باینانس

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، در ژانویه گفت که این شرکت قصد دارد در سال 2023 تعداد کارکنان را 15 درصد به 30 درصد افزایش دهد، طبق گزارش 11 ژانویه CNBC.

یکی از سخنگویان گفت که این شرکت از زمان راه اندازی خود در سال 2023 بیش از 600 نفر را استخدام کرده است.

بر اساس گزارش CoinGecko، 84.8 درصد از اخراج ارزهای دیجیتال در ژانویه به دلیل تعدیل مشاغل در صرافی‌های ارز دیجیتال مانند Coinbase، Huobi، Blockchain.com، Crypto.com و Luno بوده است.

Coinbase در 10 ژانویه اعلام کرد که حدود 950 شغل را کاهش می دهد و Crypto.com در 13 ژانویه اعلام کرد که حدود 500 شغل را کاهش می دهد.

مربوط: سناتور الیزابت وارن و همکارانش خواستار دیدن ترازنامه بایننس هستند

پس از نابودی صرافی کریپتو FTX، بایننس توسط Arcane و دیگران یکی از “برندگان” سال 2022 در نظر گرفته شد. بازار.

در سوی دیگر سکه، صرافی ها نیز تحت نظارت شدید قرار دارند. اخیراً، این موضوع حول محور ادعای جابجایی 1.8 میلیارد دلار سرمایه بود که برخی آن را با اقدامات صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX مقایسه کردند.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در توییتر به این اتهامات پاسخ داد و آنها را “FUD” نامید و پیشنهاد کرد که این یک روش استاندارد برای صرافی ها است.

سال 2023 برای کسانی که در صنعت ارزهای دیجیتال کار می کنند سال سختی خواهد بود، به طوری که حداقل 14 کسب و کار و نزدیک به 3000 شغل در ژانویه از دست رفت و 570 نفر در ماه فوریه مجبور به اخراج خفیف شدند.

با این حال، با توجه به CoinMarketCap، جزر و مد در حال تغییر است زیرا ارزش بازار ارزهای دیجیتال تا کنون بیش از 34 درصد در سال 2023 رشد خواهد کرد و شرکت های دیگری مانند USDC صادرکننده Circle نیز در حال برنامه ریزی برای پذیرش هستند. این احتمال وجود دارد.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا