اخبار ارز دیجیتال

گزارش: برداشت خالص بایننس از ۳.۶ میلیارد دلار در ۷ روز گذشته گذشت

افزایش شدید جریان خروجی ممکن است ناشی از خروج بازارسازان از بورس باشد.

به نظر می رسد بایننس از کاهش نقدینگی رنج می برد. گزارشی از شرکت تجزیه و تحلیل کریپتو Nansen نشان می دهد که بایننس بین ۷ تا ۱۳ دسامبر بیش از ۳.۶ میلیارد دلار برداشت خالص داشته است.

بایننس در مجموع حدود ۸.۸ میلیارد دلار و مجموع جریان خروجی آن حدود ۵.۱ میلیارد دلار است.

علاوه بر این، جریان خالص روزانه توکن‌های اتریوم ERC-20 به بایننس که در ماه نوامبر بیش از ۲ میلیارد دلار در روز بود، در ۱۲ تا ۱۳ دسامبر شاهد خروجی بیش از ۱ میلیارد دلاری بود. این روند رو به عقب است.

جریان و تعادل توکن بایننس ERC-20.منبع: Nansen Analytics

به گفته اندرو تورمن، فن‌آور نانسن، کاهش نقدینگی ممکن است تا حدی ناشی از خروج بازارسازان بزرگ از بورس باشد. عقب نشینی کرد بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در ۱۱-۱۲ دسامبر و Jump Finance بازخرید شده است Binance USD (BUSD) در ۱۲ تا ۱۳ دسامبر از ۳۰ میلیون دلار گذشت.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، در ۱۲ دسامبر تحت فشار قرار گرفت، زمانی که گزارش شد که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی کیفرخواست از مدیران خود برای جرایم مالی است. وزارت دادگستری بیانیه رسمی در این مورد منتشر نکرده است، اما بایننس ادعا می کند که این گزارش “اشتباه” است.

در پاسخ به این جریان خروجی، Changpeng Zhao، مدیرعامل Binance (همچنین به عنوان “CZ” شناخته می شود) گفت: ادعا کرد او گفت که این رویداد می تواند برای مبادلات مناسب باشد زیرا به عنوان یک “آزمون استرس” برای اثبات پرداخت بدهی بایننس عمل می کند.

علیرغم این موضع مثبت، منابع آموزشی خود بایننس نشان می‌دهد که نقدینگی پایین می‌تواند منجر به اسپرد پیشنهادی-فروش گسترده و لغزش بالا شود که هر دو می‌توانند برای مشتریان منفی باشند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا