اخبار ارز دیجیتال

بایننس انتظار خروج خالص ۷۷۸ میلیون دلاری از بلاک چین اتریوم را پس از اتهامات SEC دارد: نانسن

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه بایننس، 700 میلیون دلار از دارایی‌های اتریوم را در 24 ساعت گذشته تخلیه کرد، و جریان‌های خروجی مبادلات همچنان جریان‌های ورودی بسیار زیاد را داشتند.

شکایت SEC علیه Binance در تاریخ 5 ژوئن، با این ادعا که صرافی رمزارز قوانین مختلف اوراق بهادار را نقض کرده است، نه تنها بر بازار ارزهای دیجیتال بلکه بر ترازنامه صرافی های کریپتو تاثیر مستقیم دارد.

مطابق با داده ها بر اساس این گزارش که توسط شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال نانسن به اشتراک گذاشته شده است، بایننس جریان خالص منفی ۷۷۸ میلیون دلاری را در بلاک چین اتریوم ثبت کرده است، دارایی‌هایی به ارزش ۸۷۱ میلیون دلار که به این صرافی سرازیر شده، ۱.۶ میلیارد دلار دارایی از صرافی‌ها اخراج شده است.

حتی در 24 ساعت اول پس از شکایت SEC، توکن‌های مبتنی بر اتریوم جریان‌های خالص منفی را به ثبت رسانده‌اند، به طوری که دارایی‌های 14.8 میلیون دلاری در جریان بوده و 50.5 میلیون دلار دارایی‌ها در یک ساعت گذشته از مبادلات خارج شده‌اند.

نت فلو بایننس در اتریوم.منبع: نانسن

ذخایر بایننس در اولین ساعت انتشار خبر شکایت SEC شاهد خروج خالص حدود 1.4 میلیارد دلار بود که 2.6 درصد از کل ذخایر 52.9 میلیارد دلاری را تشکیل می داد.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا