اخبار ارز دیجیتال

بایننس 400 میلیون دلار از حساب های Binance.US به شرکت های مرتبط با CZ منتقل کرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک سخنگوی Binance.US گفته می‌شود که تنها کارمندان صرافی می‌توانند به حساب‌های آن دسترسی داشته باشند، ظاهراً کارمندان بانک Silvergate نیز در میان آنها هستند.

یک گزارش تحقیقاتی حاکی از آن است که صرافی عمده ارزهای دیجیتال بایننس تقریباً 400 میلیون دلار وجوه از حساب های بایننس در ایالات متحده به شرکت های تجاری تحت کنترل چانگ پونگ ژائو منتقل کرده است.

بر اساس گزارش رویترز در 16 فوریه، بررسی سوابق بانکی و پیام‌های شرکت بایننس نشان داد که بیش از 400 میلیون دلار معامله‌گران در یک سری تراکنش‌هایی که در سال 2020 از حساب‌های مدیریت شده توسط Binance ایالات متحده آغاز شد، شایستگی اوج خود را دارند. معلوم شد که ارسال شده است. گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد رابطه بالقوه بین Binance.US و همان شرکت تجاری در فوریه 2022 آغاز کرده است.

به گزارش رویترز، سخنگوی Binance.US گفت Merit Peak “هیچ گونه معامله یا خدماتی در پلتفرم Binance.US ارائه نمی دهد” و تنها کارمندان صرافی به حساب های بانکی دسترسی دارند. وجوه توسط Binance.US و خدمات بازرگانی BAM بانک Silvergate نگهداری می شود.

این گزارش در حالی حذف شد که بایننس یک پست وبلاگی در مورد “ایجاد اعتماد در اکوسیستم رمزنگاری” منتشر کرد. در آن، بایننس بیان می‌کند که دارایی‌های مشتری «فقط باید به روش‌هایی استفاده شوند که صریحاً توسط مشتری مجاز شده‌اند». بایننس گزارش مشابه رویترز را در ژوئن 2022 تکذیب کرد و مدعی شد که این خبرگزاری در حال انتشار اطلاعات نادرست است و صرافی پولشویی میلیاردها دلاری را تسهیل کرده است.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا