اخبار ارز دیجیتال

Binance چند روز پس از توقف صدور BUSD سفارشات Paxos، 50 میلیون دلار TrueUSD را راه اندازی کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علیرغم انتشار 50 میلیون دلاری در TUSD، ژائو قبلاً گفته بود که بازار استیبل کوین دلاری ایالات متحده به دلیل سرکوب قانونی استیبل کوین در ایالات متحده “کوچک” خواهد شد.

تنها چند روز پس از گزارش‌هایی مبنی بر بررسی‌های نظارتی ایالات متحده در Paxos و Binance USD (BUSD)، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس TrueUSD (TUSD) را به ارزش حدود 50 میلیون دلار منتشر کرد.

طبق داده‌های Etherscan، این تراکنش در 16 فوریه انجام شد و Chanpeng ‘CZ’ Zhao، مدیرعامل بایننس در 14 فوریه در توییتر اسپیس اعلام کرد که بایننس دارایی‌های استیبل کوین خود را از BUSD «تنوع» خواهد کرد. «این کار دو روز پس از اظهارات وی انجام شد. آن را در نظر خواهد گرفت. .

علیرغم صدور تقریباً 50 میلیون دلار TUSD از قراردادهای هوشمند در پلتفرم TrustToken در 16 فوریه، CZ قبلاً مشمول مقررات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و بخش خدمات مالی نیویورک (NYDFS) بود. معیارهای. این دوره می تواند منجر به کاهش تسلط استیبل کوین های با پشتوانه USD شود.

با توجه به موضع فعلی تنظیم‌کننده‌ها در مورد استیبل کوین‌های مبتنی بر دلار، صنعت احتمالاً به سمت استیبل کوین‌های مبتنی بر دلار آمریکا حرکت خواهد کرد و به استیبل کوین‌های الگوریتمی باز خواهد گشت.

آژانس‌های متعددی وجود دارد که بر آن فشار وارد می‌کنند.

CZ با بیان اینکه در حال حاضر در حال بررسی گزینه های دیگر است، گفت: «این باعث شده است که در مکان های مختلف به دنبال گزینه های بیشتری باشیم.

مدیر عامل شرکت گفت که بایننس در کوتاه مدت حمایت بیشتری از USD Coin (USDC) و Tether (USDT) ارائه خواهد کرد، اما در حال حاضر یورو را کنار می گذارد به این امید که BUSD “به مرور زمان کوچک شود.” وی افزود که در حال بررسی سرمایه گذاری های بیشتر است. که در استیبل کوین مبتنی بر ین ژاپن.

در مورد BUSD، CZ گفت: “تولید موجود در گردش BUSD وجود دارد، ایمن است، و آنها می سوزند زیرا افراد بیشتری می خواهند آن را بازخرید کنند.”

جالب اینجاست که مدیر عامل بایننس اضافه کرد که به هیچ وجه در مورد موفقیت استیبل کوین BUSD با برند بایننس خوشبین نیست.

“راستش را بخواهید، BUSD هرگز برای ما تجارت بزرگی نبود. زمانی که شروع کردیم، در واقع فکر کردم که پروژه BUSD ممکن است شکست بخورد. این همکاری اقتصادی چندان خوبی ندارد.”

جالب اینجاست که TUSD یکی از استیبل کوین هایی بود که بایننس در ماه سپتامبر به طور خودکار به BUSD تبدیل کرد تا نقدینگی و کارایی سرمایه را برای کاربران خود افزایش دهد. استیبل کوین های دیگری که به صورت خودکار تبدیل شدند، استیبل کوین های USDC و USDP (USDP) بودند. این امر سهم BUSD از بازار استیبل کوین را از 10% به 15% در عرض چند هفته افزایش داده است.

مربوط: TrueUSD و Balancer به ارائه‌دهندگان نقدینگی پاداش‌های TUSD و BAL از برنامه تشویقی استخر استیبل‌کوین ارائه می‌کنند.

TrustToken TUSD را در 5 مارس 2018 راه اندازی کرد. با شبکه های اتریوم، بهمن، MATIC و Tron کار می کند.

هر بار که خریدار USD را به امانت ثالثی که سپرده های USD را از طرف Prime Trust نگهداری می کند، یک TUSD جدید ایجاد می شود. هنگامی که TUSD دریافت شد، 1:1 با USD به آدرس کیف پول ERC-20 یا BEP-2 که توسط معامله گر مشخص شده است، منتقل می شود.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا