اخبار ارز دیجیتال

بایننس می‌تواند تیمی را برای حمایت از تلاش‌های بلاک‌چین توییتر تشکیل دهد

بایننس همچنین تایید کرده است که برای خرید این پلتفرم توسط ایلان ماسک به مبلغ 500 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

بر اساس گزارشی که در 28 اکتبر منتشر شد، بایننس صرافی ارزهای دیجیتال پس از خرید این شرکت رسانه های اجتماعی توسط میلیاردر فناوری، ایلان ماسک، قصد دارد تیمی را برای کار روی راه حل های رمزنگاری و بلاک چین در توییتر ایجاد کند.

این توسعه ساعاتی پس از آن صورت می‌گیرد که چانگ‌پنگ ژائو (CZ) موسس و مدیر عامل بایننس تأیید کرد که این شرکت از ماسک با سرمایه 500 میلیون دلاری حمایت می‌کند. موسس.

CZ در توییتر تأیید کرد که این پول در اوایل این هفته ارسال شده است و فاش کرد که این تراکنش با استفاده از خدمات بانکی سنتی و ارزهای فیات به جای ارزهای دیجیتال یا پروتکل‌های بلاک چین انجام شده است.

در ماه مه 2022، صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرد که به همراه سایر سرمایه گذاران از جمله لاورنس جی. الیسون قابل برگشت، صندوق سرمایه گذاری سکویا و مدیریت فیدلیتی در توییتر سرمایه گذاری خواهد کرد. در آن زمان، CZ سرمایه‌گذاری این شرکت را به عنوان «سهم کوچکی به هدف» طبقه‌بندی کرد.

مدیر عامل میلیاردر و بنیانگذار تسلا ماسک در 25 آوریل رسماً خرید توییتر را اعلام کرد. قرارداد 44 میلیارد دلاری مشروط به تایید سهامداران و مقررات نظارتی توییتر است. او قبلا گفته بود که حذف هرزنامه ها و ربات های تقلبی، از جمله ربات های مربوط به رمزنگاری، یکی از اولویت های اصلی توییتر است.

قبل از شراکت در خرید توییتر، ماسک و CZ یک نبرد کوتاه در این پلتفرم داشتند. ماسک سال گذشته بایننس را تحت فشار قرار داد تا مشکلات برداشت Dogecoin را حل کند.

در 27 اکتبر، ماسک پلتفرم شبکه اجتماعی را با قیمت 54.2 دلار به ازای هر سهم خریداری کرد و ارزش کل معامله را به نزدیک به 44 میلیارد دلار رساند. مالکان جدید به عنوان یکی از اولین اقدامات، مدیران شرکت را اخراج کردند. همچنین، به عنوان بخشی از این معامله، ماسک گفت که قصد دارد شرکت را خصوصی کند و در نتیجه سهام این شرکت از بازار عمومی حذف شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا