🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از بسته شدن معاملات BTC با کارمزد صفر، سهم بازار بایننس کاهش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که شرکت انتظار داشت پس از تصمیم برای پایان دادن به تجارت بیت کوین با کارمزد صفر، کاهش یابد، اما این “نگرانی” نیست.

داده‌های جدید نشان می‌دهد که صرافی ارزهای دیجیتال بایننس پس از پایان معاملات بیت‌کوین بدون صفر (BTC) افت سهم بازار را تجربه کرده است.

بر اساس گزارشی که CCData در اواسط ماه مه منتشر کرد، سهم بازار فارکس برای دومین سال متوالی کاهش یافت و به ۴۶.۳ درصد رسید. این کمترین درصد از سهم بازار بایننس از اکتبر ۲۰۲۲ است.

کاهش سهم بازار به دنبال تصمیم بایننس برای پایان دادن به ترفیع معاملاتی BTC با کارمزد صفر برای اکثر جفت‌های معاملاتی BTC صورت گرفت. یکی از نمایندگان بایننس به کوین تلگراف گفت:

ما انتظار داریم پس از خروج از پروموشن معاملاتی BTC با کارمزد صفر برای اکثر جفت‌های معاملاتی، سهم بازار ما کاهش یابد.

این سخنگوی گفت که هدف بایننس در حال حاضر این است که “به سرمایه گذاری در فرآیندهای انطباق برای دوره جدیدی از اطمینان نظارتی ادامه دهد” در حالی که کاربران را از طریق محصولات جدید و موجود مورد خطاب قرار می دهد.

پیش از این، بایننس بیش از نیمی از سهم بازار را در اختیار داشت و برخی اعداد به ۵۷.۵ درصد می رسید. این گزارش همچنین اشاره کرد که معاملات نقدی بایننس در ماه آوریل با ۴۸.۱ درصد کاهش به ۲۸۷ میلیارد دلار رسید.

مربوط: ارزش بازار Tether (USDT) از ATH پیشی گرفت، مدیر عامل Binance به سقف نظارتی اشاره کرد

صرافی‌های بزرگ بعدی، Coinbase و OKX، تنها ۵.۶۰% و ۵.۳۹% از کل بازار معاملات نقدی را به خود اختصاص داده‌اند، اما شتاب کسب شده توسط صرافی‌های کوچک‌تر حاشیه‌ای است. به عنوان مثال، Upbit در حال حاضر ۴.۷۷ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد، در حالی که در اوایل سال ۲۰۲۳ این میزان ۲.۸۱ درصد بود.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که معتقد است رقابت برای این بخش خوب خواهد بود.

بایننس از رقابت استقبال می‌کند و آن را تشویق می‌کند، نوآوری را هدایت می‌کند و برای صنعت سالم است.

این حرکت ها در حالی صورت می گیرد که بایننس علاوه بر پایان دادن به معاملات بیت کوین بدون کارمزد، در حال دستخوش تغییرات دیگری در عملیات خود است. این شرکت در ۱۲ می اعلام کرد که به دلیل قوانین جدید تصمیم به پایان فعالیت خود در کانادا گرفته است.

مدت کوتاهی پس از اعلام، گزارش‌هایی درباره برنامه‌های بایننس برای اخراج ۲۰ درصد از نیروی کار خود در ماه ژوئن منتشر شد که در تضاد با اظهارات قبلی مبنی بر اینکه این شرکت هیچ برنامه‌ای برای کاهش مشاغل ندارد.

مجله: تیم سابق استیبل کوین دستگیر شد، قیمت جدید بیت کوین وی چت، قوانین رمزنگاری هنگ کنگ: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا