🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس با سرمایه گذاری جدید در صنعت کیف پول سخت افزاری حرکت می کند

آزمایشگاه بایننس سرمایه‌گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت‌افزار بلژیکی Ngrave انجام داده است تا دور بعدی سری A را رهبری کند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال حرکت در فضای کیف پول سخت افزاری است و بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر خود در پلتفرم کیف پول سرد Ngrave سرمایه گذاری می کند.

بایننس Labs یک سرمایه گذاری استراتژیک در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave انجام داده است تا دور بعدی سری A خود را رهبری کند، این شرکت به طور رسمی در ۲۱ نوامبر اعلام کرد.

Ngrave که در سال ۲۰۱۸ در بلژیک تأسیس شد، متخصص در حضانت شخصی است و مجموعه ای امنیتی متشکل از سه عنصر اصلی، از جمله کیف پول سخت افزاری بدون اتصال Zero، ابزار پشتیبان گیری کلید Graphene و برنامه موبایل مایع ارائه می دهد.

یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه های بایننس، خاطرنشان کرد که امنیت یکی از بزرگترین چالش ها در پذیرش ارزهای دیجیتال است. او گفت: «کیف پول های خودسرپرست یکی از ایمن ترین راه ها برای ذخیره دارایی های دیجیتال است.

بایننس لبز هیجان زده است که از بخش کیف پول سخت افزاری در حال ظهور استفاده کند و با Ngrave همکاری کند تا محصولات کیف پول پیچیده را هم برای کاربران خرده فروشی و هم برای کاربران سازمانی ارائه دهد.

مشخص نیست که آیا بایننس تاکنون در شرکت های کیف پول سخت افزاری مانند لجر یا ترزور سرمایه گذاری کرده است یا خیر. در اوایل ماه نوامبر، بایننس با سازندگان کیف پول سخت افزاری لجر همکاری کرد تا به کاربران بایننس اجازه دهد ارزهای دیجیتال را مستقیماً از طریق لجر با استفاده از کارت های بانکی ارسال کنند.

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، ادامه زمستان کریپتو به رشد صنعت کیف پول سخت افزاری دامن زده است، به طوری که بسیاری از صرافی های رمزنگاری متمرکز برای حفظ عملیات تلاش می کنند. برخلاف صرافی ها، کیف پول های سخت افزاری به کاربران این امکان را می دهند که با محافظت از کلیدهای خصوصی، وجوه خود را بهتر مدیریت کنند. بر اساس داده‌های چند مطالعه منتشر شده در ماه جولای، صنعت کیف پول سخت‌افزاری کریپتو می‌تواند در آینده نزدیک با سرعت بیشتری نسبت به مبادلات رشد کند.

در ۱۴ نوامبر، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس اعتراف کرد که ممکن است دیگر نیازی به مبادلات متمرکز نباشد زیرا سرمایه گذاران به سمت راه حل های خود مدیریت می روند. ژائو: “اگر راهی وجود داشت که مردم بتوانند دارایی های خود را ایمن و آسان ذخیره کنند، و ۹۹٪ از جمعیت عمومی می توانستند این کار را انجام دهند، صرافی های متمرکز وجود نداشتند، یا احتمالاً باید وجود داشته باشند. از بین خواهند رفت، که عالی است.” گفت.

مربوط: Trezor افزایش ۳۰۰٪ در فروش را به دلیل سرایت FTX گزارش می دهد

آخرین خبر اندکی پس از آن منتشر شد که Ledger Pascal Gauthier ادعا کرد که Trust Wallet، یک کیف پول نرم افزاری متعلق به بایننس، باید گزینه Ledger Connect را برای ارائه امنیت بهتر به کاربران خود ارائه دهد. مدیر عامل شرکت در ۱۳ نوامبر در توییتی اعلام کرد: گزینه های اتصال اساساً به کاربران Trust Wallet اجازه می دهد تا کلیدهای خود را به جای ذخیره در تلفن یا رایانه خود در دستگاه Ledger خود ذخیره کنند.

یکی از سخنگویان Trust Wallet به کوین تلگراف گفت که این پلتفرم ادغام با Ledger Connect را در اولویت اصلی خود قرار داده است و قصد دارد به زودی آن را منتشر کند. این نماینده همچنین تاکید کرد که کاربران Trust Wallet تا زمانی که عبارت مخفی یا کلید خصوصی خود را به خاطر بسپارند، “قابلیت بازیابی کامل” برای دسترسی به وجوه زنجیره ای خود را دارند.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا