اخبار ارز دیجیتال

بایننس امیدوار است مقررات بریتانیا در بحبوحه سرکوب کریپتو آمریکا


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر ارشد استراتژی بایننس محیط تجاری سخت در ایالات متحده را تأیید می کند و در بحبوحه سرکوب ارزهای دیجیتال ایالات متحده، خواستار مقررات بریتانیا است.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس اعتراف کرده است که سرکوب ارزهای رمزنگاری شده کار را در ایالات متحده دشوار کرده است و اکنون در حال بررسی است که در بریتانیا نیز تحت نظارت قرار گیرد.

در اجلاس دارایی‌های دیجیتال و رمزنگاری فایننشال تایمز، پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی این شرکت، گفت: شش ماه گذشته برای ایالات متحده بسیار آشفته بوده است، زیرا اقدامات اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) توسط صرافی رقیب Coinbase نشان می دهد که “ایالات متحده در حال حاضر در این وضعیت عجیب و غریب قرار دارد” با ادعای نقض قوانین اوراق بهادار.

هیلمن اعتراف می کند که در طول شش ماه گذشته به دلیل اقدامات کمیسیون SEC در مورد کوین بیس، یک محیط “بسیار آشفته” در ایالات متحده وجود داشته است، اما او “هر کاری که ممکن است” برای مقررات در بریتانیا انجام خواهد داد، تعهد این شرکت را به

این یک تغییر بزرگ در لحن نسبت به اظهارات قبلی او است که سرکوب فعلی ارزهای دیجیتال، انجام تجارت در ایالات متحده را برای او دشوار کرده است. قابل توجه است که درگیری با رگولاتورها در لندن به این دلیل بود که تنظیم کننده پیشنهاد کرده بود که مبادله غیرقانونی بود

در سال ۲۰۲۱، اداره رفتار مالی به این شرکت دستور داد تا تمام فعالیت های تحت نظارت در بریتانیا را متوقف کند. گروه‌های دیگر استدلال کرده‌اند که مقامات بریتانیا نسبت به شرکت‌های فین‌تک و ارزهای دیجیتال بیش از حد محتاط هستند.

یکی از نمایندگان بایننس گفت که این شرکت با مقررات پولشویی و تامین مالی تروریسم بریتانیا مطابقت دارد و بایننس به اصول ضد پولشویی و تحریم های جهانی و همچنین نهادهای مالی برای کشف و نظارت متعهد است. برنامه انطباق که از ابزارهای اتخاذ شده توسط شرکت استفاده می کند. با فعالیت های مشکوک مقابله کنید.

به گفته بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال توانسته است از طریق برنامه های انطباق خود در حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان از جمله نیوزلند، دبی، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا، تاییدیه و ثبت نام را تضمین کند.

مربوط: قیمت بیت کوین در صرافی بایننس آمریکا به ۷۰۰ دلار رسید

بایننس امسال توسط رگولاتورهای ایالات متحده برای سرکوب آنچه که به نظر آنها فعالیت غیرقانونی است، هدف قرار گرفته است. مارس. کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) شکایتی را علیه این گروه تنظیم کرده است و مدعی است که این گروه با فعالیت غیرقانونی در کشور و جلب تعداد زیادی از مشتریان آمریکایی، قانون را نقض کرده است. در آن زمان، بایننس اتهامات CFTC را «غیر منتظره و ناامیدکننده» خواند.

مجله: ایالات متحده، چین، بایننس و SBF در تلاش برای از بین بردن ادعای رشوه ۴۰ میلیون دلاری: آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا