اخبار ارز دیجیتال

بایننس لیست Dogwifhat (WIF) Solana Meme Coin ارزش بازار به ۵۰۰ میلیون دلار رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، در اقدامی پیشگامانه، Dogwifhat (WIF)، محبوب‌ترین توکن میم در بلاک چین سولانا را رسماً فهرست کرد. این اطلاعیه که از طریق کانال های رسمی صرافی منتشر شد، نشان داد که معاملات توکن Dogwifhat بلافاصله در بازار آتی بایننس آغاز می شود و به سرمایه گذاران حداکثر سطح اهرم ۵۰ برابری را ارائه می دهد.

Dogwifhat که در اواخر سال ۲۰۲۳ به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد، تصویر نمادین توله سگ شیبا اینو را با کلاه بافتنی از میم محبوب سال ۲۰۲۰ به نمایش می گذارد. با درک پتانسیل این توکن، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به سرعت الگوی “کلاه همسر” را پذیرفتند و Dogwifhat را در کانون توجه قرار دادند. رسانه های بزرگی مانند بلومبرگ این روند را مورد توجه قرار دادند و به جنجال پیرامون این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم ها دامن زدند.

پس از لیست های موفق در Bybit و BitMex، ورود بسیار مورد انتظار به Binance یک لحظه مهم برای Dogwifhat است. با انتشار این خبر، قیمت WIF در کوتاه مدت افزایش یافت و به ۰.۵۳۲ دلار رسید و ارزش بازار آن به رقم چشمگیر نیم میلیارد دلار رسید.

نوبت کوین بیس کی می شود؟

اما این سفر ممکن است برای Dogwifhat به همین جا ختم نشود، زیرا نماد میم هنوز یک هدف نامعلوم دارد: فهرست شدن در Coinbase. قابل ذکر است که BONK “برادر بزرگ” WIF قبلاً به این موفقیت دست یافته است و انتظار برای عرضه Dogwifhat در بورس معروف را افزایش داده است.

فهرست بایننس مجدداً وضعیت Dogwifhat را به عنوان یک نیروی قابل محاسبه در فضای ارزهای دیجیتال تأیید می کند و علاقه مندان مشتاقانه منتظر اخبار احتمالی Coinbase هستند. سفر Meme coin بدون شک به ارتفاعات جدیدی رسیده است و موقعیت خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در دنیای همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال مستحکم کرده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا