🚨 اخبار ارز دیجیتال

احساسات بایننس این توکن سولانا را ۱۵۸% افزایش داد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مشتری (JUP) امروز در یک روند صعودی بزرگ قرار دارد، زیرا به احساسات مثبت در مورد عرضه احتمالی خود در بورس بایننس ادامه می دهد. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، این توکن در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۸ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۲۰۵۴ دلار رسیده است. به عنوان یک توکن نسبتا جدید، مشتری رشد ۳۳۶ درصدی در حجم معاملات را ثبت کرد و به ۵,۴۲۱,۱۳۰ دلار رسید.

ژوپیتر یک تجمیع کننده تبادل غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین سولانا است. این پروتکل اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، و علاقه زیادی را قبل از لیست برنامه ریزی شده در Binance در ۳۱ ژانویه در ساعت ۱۲:۳۰ UTC برجسته می کند. این غول معاملاتی گفت که جفت‌های معاملاتی جدید مبتنی بر JUP شامل JUP/USDT، JUP/FDUSD و JUP/TRY را فهرست می‌کند.

ارز دیجیتال با مجموع عرضه در گردش ۱.۳۵ میلیارد JUP وارد بازار معاملات شد که یک میلیارد آن برای airdrops ذخیره شده بود. توکن‌های باقی‌مانده برای پشتیبانی تیم، تامین نقدینگی و سایر پشتیبانی‌های عملیاتی مرتبط تخصیص داده شد.

مشتری در زمانی می آید که بلاک چین سولانا پس از سال ها معامله به عنوان ضعیف به اوج خود رسیده است و ATH آن ۲۶۰.۰۶ دلار کاهش یافته است. افزایش بزرگ مشتری با این احساس مطابق با یک کشف بزرگ قیمت است.

اثر بایننس دوباره فعال شد

بایننس با فهرست کردن توکن ها، نقش بسیار مهمی در اکوسیستم کریپتو ایفا می کند. با میلیون ها کاربر فعال ماهانه، مشتری توجه زیادی را از بزرگترین معامله گران این صنعت به خود جلب خواهد کرد و این افزایش می تواند حجم کلی دارایی را در مدت زمان کوتاهی تغییر دهد.

طی چند ماه گذشته، بایننس تعدادی لیست توکن برای تقویت پایه دارایی های پشتیبانی شده خود ایجاد کرده است. به‌عنوان صرافی که تحت بررسی‌های نظارتی شدید قرار می‌گیرد، به‌علت عملکرد ضعیف، مرتباً دارایی‌ها را حذف می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا