🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس برای معاملات نقطه ای و معاملات حاشیه ای، پیشگیری از معاملات خود را به کار می گیرد

ویژگی STP بایننس، که در ژانویه ۲۰۲۳ معرفی شد، برای جلوگیری از اجرای سفارشاتی طراحی شده است که منجر به معامله شخصی می شود.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال گسترش ابزارهای خود برای جلوگیری از کارمزد تراکنش های غیرضروری مرتبط با معاملات غیرعمدی خود است.

بایننس در وبلاگ ۱۱ اکتبر خود اعلام کرد که در تاریخ ۲۶ اکتبر به طور کامل قابلیت محافظت از تجارت خود (STP) را برای همه کاربران معاملات نقطه ای و حاشیه ای عرضه می کند.

پس از ادغام، حالت STP «Expired Maker» حالت پیش‌فرض برای همه جفت‌ها و سفارش‌های معاملاتی در پلتفرم معاملات نقطه‌ای و حاشیه بایننس خواهد بود.

در این بیانیه آمده است: پس از عرضه ویژگی STP، کاربران می‌توانند سفارش‌هایی را که به دلیل ویژگی STP منقضی شده‌اند، از طریق صفحه تاریخچه تجارت در وب‌سایت رسمی بایننس، برنامه بایننس و برنامه دسکتاپ بایننس مشاهده کنند.

ویژگی STP بایننس، که در ژانویه ۲۰۲۳ معرفی شد، برای جلوگیری از اجرای سفارشاتی طراحی شده است که منجر به معامله شخصی می شود. این ویژگی برای معامله گران Application Programming Interface (API) که برنامه های خاصی را برای اجرای خودکار معاملات در موتور معاملاتی یک صرافی تنظیم می کنند، مورد هدف قرار می گیرد.

خود معامله زمانی اتفاق می‌افتد که یک کاربر API یا گروهی از کاربران وابسته به عمد یا ناخواسته با خود معامله کنند. STP به معامله‌گران API اجازه می‌دهد تا از تراکنش‌های تصادفی خود-معامله‌ای اجتناب کنند، در نتیجه کاربران را از هزینه‌های غیرضروری مرتبط با چنین تراکنش‌هایی جلوگیری می‌کند.

مربوط: صرافی های غیرمتمرکز معامله گران شستشوی کریپتو را جذب می کنند: آزمایشگاه های سولیدوس

“بدون STP، خود معامله غیر عمدی می تواند در بازارهای رقابتی اتفاق بیفتد. به عنوان مثال، سفارشات از واحدهای تجاری مختلف یک شرکت اما با استفاده از UID منحصر به فرد یکسان و با استراتژی های معاملاتی نامرتبط ممکن است رخ دهد. اگر شما سفارش هایی بدهید که اتفاقاً با هر یک معامله می شود. بایننس گفت.

در حالی که معاملات غیرعمدی خود معامله گری از طریق STP پردازش می شوند، معامله شخصی عمدی در صرافی ها ممنوع است. بایننس نوشت: «وقتی خود معامله‌گری عمداً برای ایجاد توهم فعالیت تجاری انجام می‌شود، ممکن است نوعی دستکاری در بازار تلقی شود.»

“تیم نظارت بر بازار ما فعالانه بر فعالیت های بازار نظارت می کند تا تجارت عمدی خود و سایر اشکال دستکاری بازار را شناسایی کند. ما طیف گسترده ای از ابزارها را برای بررسی افراد داریم.”

همانطور که قبلا ذکر شد، بایننس عملکرد STP را برای معاملات آتی حاشیه USD در API خود در آگوست ۲۰۲۳ ادغام کرد. بایننس گفت: «ویژگی STP اختیاری است و تنها در صورتی فعال می شود که توسط کاربر فعال شود.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، iPhone 15، بازی های کریپتو را ممنوع می کند

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا