اخبار ارز دیجیتال

بایننس در بحبوحه مشکلات غرب، پلتفرم نظارتی را در قزاقستان راه اندازی کرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در میان عدم قطعیت نظارتی فزاینده در غرب، چندین پلتفرم ارزهای دیجیتال تمرکز خود را به منطقه آسیا و اقیانوسیه تغییر داده اند.

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی یک پلتفرم دارایی دیجیتال تنظیم شده در قزاقستان را در بحبوحه مشکلات نظارتی رو به رشد در غرب اعلام کرده است. راه اندازی پلت فرم جدید در یک رویداد مطبوعاتی در 20 ژوئن 2023 با حضور نمایندگان صنعت بانکداری قزاقستان و رهبری بایننس قزاقستان اعلام شد.

صرافی ارزهای دیجیتال در ماه آگوست مجوز فعالیت در قزاقستان را دریافت کرد و اکتبر گذشته مجوز دائمی برای ارائه پلت فرم دارایی دیجیتال و خدمات نگهداری در مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC) در این کشور دریافت کرد. سال.

پلتفرم جدید تعدادی از خدمات مبتنی بر کریپتو و فیات را در اختیار کاربران قزاقستانی قرار می‌دهد، از جمله خدمات مبادله ارز و ارز، واریز و برداشت فیات، و ذخیره دارایی‌های کریپتو.

این سرویس بانکی توسط Freedom Finance Bank قزاقستان ارائه می شود و به کاربران جدید مبادله دارایی های دیجیتال اجازه می دهد وجوه فیات را به حساب های خود در این پلت فرم انتقال دهند. در حال حاضر، دو کانال قانونی برای واریز و برداشت در دسترس است: کارت های بانکی و انتقال بانکی از طریق Freedom Finance Bank.

آخرین اقدام از سوی برترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات در بحبوحه مسائل نظارتی رو به رشد در ایالات متحده و چندین کشور اروپایی انجام شده است. بایننس در حال حاضر درگیر دعاوی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) است.

جدا از مشکلاتی که در ایالات متحده وجود دارد، صرافی‌های ارزهای دیجیتال با واکنش‌های نظارتی چندین کشور اروپایی نیز مواجه هستند. بر اساس یک گزارش، این صرافی از اوایل سال 2022 در فرانسه به دلیل “پولشویی تشدید شده” تحت بررسی بوده است. صرافی پس از ناکامی در دریافت مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی از رگولاتور هلندی مجبور شد از بازار هلند خارج شود. صرافی ارز دیجیتال همچنین برای کاهش خدمات خود در بریتانیا و قبرس درخواست داده است.

مرتبط: شکایت بایننس SEC ممکن است بر برنامه های جهانی صرافی های رمزنگاری تأثیر بگذارد

بایننس مدعی شد که خروج خود از چندین کشور اروپایی در چند هفته گذشته برای تمرکز بر رعایت مقررات بازار دارایی رمزنگاری (MiCA) مورد تایید اتحادیه اروپا بوده است. با این حال، طبق گزارش ها، تنظیم کننده های اروپایی در حال همکاری با SEC برای بررسی بایننس هستند.

بایننس تنها صرافی ارزهای دیجیتال جهانی نیست که به بازار آسیا در بحبوحه افزایش عدم اطمینان نظارتی در ایالات متحده و اروپا چشم دوخته است. جمینی اعلام کرده است که قصد دارد با افزودن تعداد کارمندان به صرافی ارزهای دیجیتال سنگاپور و ایجاد یک بازوی مهندسی در هند، بر منطقه آسیا و اقیانوسیه تمرکز کند. با ظهور هنگ کنگ به عنوان یک مرکز رو به رشد ارزهای دیجیتال، بسیاری از پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال نیز در حال ارزیابی برنامه‌هایی برای گسترش آن هستند و قانون‌گذاران هنگ‌کنگ از هم‌اکنون از افرادی مانند Coinbase برای راه‌اندازی دفاتر دعوت کرده‌اند.

مجله: نظر: ماکسیس کریپتو جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمزنگاری” دموکرات ها است.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا