اخبار ارز دیجیتال

بایننس تحقیقات داخلی را به دنبال شایعات KYC Bypass آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرده است که پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه کارمندان و داوطلبان بایننس به کاربران در دور زدن پروتکل KYC کمک کرده اند، تحقیقات داخلی را آغاز خواهد کرد.

در مقاله‌ای اخیر ادعاهایی منتشر شد مبنی بر اینکه کارمندان و داوطلبان Binance به کاربران چینی کمک می‌کنند تا چگونه از مشتری خود را بشناسند (KYC) و دیگر پروتکل‌های امنیتی را دور بزنند.

با این حال، یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف فاش کرد که کارمندان «به صراحت» از دور زدن قوانین و سیاست‌ها برای حمایت از کاربران منع شده‌اند. گفت که در پی اتهامات اخیر اقدامی انجام می‌دهد.

ما تحقیقاتی را درباره کارمندی آغاز کرده‌ایم که ممکن است سیاست‌های داخلی ما را نقض کرده باشد، از جمله ارائه درخواست‌ها یا توصیه‌های نادرست که مجاز یا مطابق با استانداردهای ما نیستند.»

آنها ادامه می‌دهند که بایننس «ابزارهای تشخیص پیشرفته» را پیاده‌سازی کرده است که به صرافی‌ها اجازه می‌دهد تا کاربران در حوزه‌های قضایی محدود را سرکوب کنند و از آنجا می‌توانند به طور فعال از VPN های بلاک چین استفاده کنند.

به گفته صرافی، “بسیار نادر” است که راه حلی ممکن باشد. بایننس ادعا می‌کند که چندین فرآیند دستی و مبتنی بر هوش مصنوعی دارد که به جلوگیری از دور زدن رویه‌های امنیتی حیاتی توسط کاربران کمک می‌کند.

“علاوه بر این، کاربرانی که از هر راه حلی برای دور زدن قوانین محلی استفاده کرده اند، بلافاصله محدود خواهند شد.”

چانگ پنگ ژائو، یکی از بنیانگذاران بایننس، علیرغم اظهارنظرهای منظم در رسانه های اجتماعی، در زمان نگارش این مقاله اظهار نظری در مورد این وضعیت نکرده است. پیش از این، ژائو در توییتر به شایعات منتشر شده از طریق پلتفرم پیام‌رسان چینی وی چت پرداخت.

مربوط: Binance.US، Alameda، Voyager Digital، SEC – داستان حقوقی در حال انجام

این رویداد پس از آن اتفاق افتاد که بایننس در ماه فوریه اعلام کرد که توکن‌های غیرقابل تعویض کم حجم (NFT) را که قبل از اجرای قوانین جدید KYC فهرست شده بودند، از فهرست حذف می‌کند.

در اکتبر ۲۰۲۲، این صرافی با این ادعاها مواجه شد که به دلیل حوادثی در تاریخ عملیاتی خود، نظارت را از رگولاتورهای ایالات متحده و بریتانیا منحرف کرده است.

پیش از این، بایننس در مورد سیاست های کارکنان خود باز بود. در ماه ژانویه، صرافی تایید کرد که برای ممنوع کردن تجارت داخلی، کارمندان باید ۹۰ روز قبل از معامله دارایی‌های دیجیتال رعایت کنند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در مورد جرایم مربوط به رمزارزها داغ شده اند

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا