🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده زیرساخت Web3 Resistant ZK از آزمایشگاه بایننس کمک می گیرد

Delphinus Lab یک سرویس گردآوری اثبات دانش صفر را با هدف افزایش توسعه برنامه Web3 ایجاد می کند.

فناوری اثبات دانش صفر همچنان علاقه و سرمایه‌گذاری را به خود جلب می‌کند زیرا بایننس لبز آخرین شرکتی است که در زیرساخت‌های مجهز به ZK که توسط آزمایشگاه دلفینس توسعه می‌یابد سرمایه‌گذاری می‌کند.

بازوی سرمایه گذاری مخاطره آمیز Binance یک سرمایه گذاری استراتژیک در ماشین مجازی WebAssembly (zkWASM) با دانش صفر شرکت Delphinus Lab را اعلام کرده است. zkWASM به عنوان اولین ماشین مجازی منبع باز شناخته می شود که از کیت توسعه نرم افزار محاسباتی و کاربردی ZK پشتیبانی می کند.

کوین تلگراف می تواند به طور انحصاری فاش کند که آزمایشگاه های بایننس ۲.۲ میلیون دلار در آزمایشگاه دلفینوس سرمایه گذاری کرده است که سرمایه آن به zkWASM، یک پلتفرم جمع آوری برنامه ها که خدمات تصحیح و دسته بندی خودکار برنامه های Web3 را ارائه می دهد. برای تسهیل توسعه مداوم هاب تنظیم شده است.

WebAssembly (WASM) همچنان به عنوان یک چرخ دنده حیاتی در سراسر اینترنت به عنوان یک ماشین مجازی خدمت می کند که به کدهای زبان های برنامه نویسی محبوب اجازه می دهد تا به صورت بومی در مرورگرهای وب اجرا شوند. WASM در سال ۲۰۱۷ با همکاری گوگل، موزیلا، مایکروسافت و اپل توسعه یافت.

این زیرساخت برای تسهیل توسعه برنامه های کاربردی ZK در زبان های مختلف توسعه دهنده طراحی شده است که می توانند در محیط های پشتیبانی شده WASM مستقر شوند. فناوری مقاوم در برابر ZK به طور گسترده ای برای بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی برنامه های غیرمتمرکز تبلیغ می شود.

zkWASM Hub همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های GitHub را از طریق یک سرویس کامپایل و به روز رسانی خودکار در اکوسیستم خود توزیع کنند.

مطالب مرتبط: مدارک دانش صفر معرفی شده به بیت کوین، تأیید وضعیت شبکه بازنگری شد

آزمایشگاه‌های بایننس همچنین اشاره کردند که آزمایشگاه دلفینس کیت‌های توسعه نرم‌افزاری خاص برنامه را به زبان‌های مختلف در چندین برنامه پیاده‌سازی می‌کند. این شامل NFT‌های قابل برنامه‌ریزی پویا، بازی‌های کاملاً زنجیره‌ای، کتاب‌های سفارش محدود مرکزی غیرقابل اعتماد با کارایی بالا (CLOB) و اوراکل‌های بدون اعتماد است.

سینکا گائو، بنیانگذار و مدیرعامل Delphinus Lab در بیانیه‌ای گفت که برنامه‌های غیرمتمرکز Web3 (DApps) ایجاد خواهند شد که «استقامت» Web2 و ماهیت «غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد» Web3 را ترکیب می‌کنند. انتظارات این شرکت مورد تأکید است.

مرکز zkWASM ما یک لایه اجرای چند زنجیره ای کارآمد را برای توسعه دهندگان معرفی می کند تا به راحتی برنامه های مبتنی بر WASM را در یک محیط جمع آوری پویا استقرار و مدیریت کنند.

آزمایشگاه بایننس همچنین به دنبال استفاده از سرمایه‌های مخاطره‌آمیز خود در اکوسیستم گسترده‌تر است، با تمرکز بر پروژه‌هایی که مقیاس‌پذیری را امکان‌پذیر می‌کنند و در عین حال لایه‌های کاربردی را در نظر می‌گیرند که می‌توانند کاربران بیشتری را به Web3 بیاورند. گفت که در دست بررسی است.

این سخنگو افزود که تمرکز سرمایه گذاری بر روی فناوری های نوآورانه و زیرساخت های حیاتی برای هدایت مناطق جدید خواهد بود. این شامل یک بلاک چین ماژولار، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز استیکینگ مایع و یک راه حل مقاوم در برابر ZK است.

مطالب مرتبط: آیا Proofs ZK راه حلی برای مشکلات Ordinal و BRC-20 بیت کوین است؟

همانطور که توسط Cointelegraph به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت، ثابت شده است که فناوری اثبات ZK بر گسترش اکوسیستم اتریوم تأثیر دارد. بسیاری از شرکت‌های برجسته مانند Consensys، Polygon، و StarkWare پیشگام مقاوم در برابر ZK در خط مقدم توسعه فناوری و زیرساخت‌های مبتنی بر ZK بوده‌اند.

سرویس داده غیرمتمرکز Web3 Space and Time از فناوری اثبات ZK برای تأیید رمزنگاری درخواست‌های اطلاعاتی در اکوسیستم استفاده می‌کند. Proof SQL شرکت، شواهد رمزگذاری شده با SNARK از پرس و جوها را در یک شبکه داده توزیع شده تولید می کند و به کاربران این امکان را می دهد که اطمینان داشته باشند که پرس و جوهای داده آنها دقیق است و دستکاری نشده است.

مجله: ZK Rollup “مرحله نهایی” مقیاس بندی بلاک چین است: بنیانگذار Polygon Midenنویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا