اخبار ارز دیجیتال

بایننس مهاجرت به پلتفرم جدید در ژاپن را آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این اقدام به دنبال خرید صرافی قانونی ارز دیجیتال ساکورا صرافی بیت کوین (SEBC) در نوامبر ۲۰۲۲ صورت گرفت.

پنج سال پس از خروج از بازار ژاپن، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس فرآیند تأسیس یک شرکت تابعه کاملاً تحت نظارت در ژاپن را آغاز کرده است. این اقدام به دنبال خرید صرافی قانونی ارز دیجیتال ساکورا صرافی بیت کوین (SEBC) در نوامبر ۲۰۲۲ صورت گرفت.

به عنوان بخشی از این معامله، SEBC خدمات فعلی خود را تا ۳۱ می متوقف می کند و در هفته های آینده مجدداً به عنوان Binance Japan راه اندازی می شود. کاربران پلتفرم جهانی صرافی داخلی باید در نهاد جدید ثبت نام کنند. این انتقال از ۱ اوت ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود و شامل فرآیند جدیدی با مشتری خود (KYC) برای مطابقت با الزامات محلی است.

بایننس قبلاً فاش کرده بود وجوه باقی مانده در صرافی SEBC به طور خودکار به ین ژاپن تبدیل و از ژوئن به حساب های بانکی کاربران منتقل می شود.

در یک محیط نظارتی سختگیرانه، استراتژی بورس برای گسترش ردپای جهانی خود، به دست آوردن نهادهای تنظیم شده محلی بوده است. بایننس اقدامات مشابهی را در سنگاپور در سال ۲۰۲۱، مالزی در سال ۲۰۲۲ و اخیراً در تایلند انجام داده است. در ژاپن، پس از ناکامی در دریافت مجوز مستقل از تنظیم کننده های محلی، فعالیت خود را در سال ۲۰۱۸ متوقف کرد.

مطالب مرتبط: اقدامات ضد پولشویی ژاپن از ژوئن آغاز می شود

بر اساس اطلاعیه ای که در وب سایت خود منتشر شده است، صرافی خدمات مشتقه در ژاپن ارائه نمی دهد. نسخه جهانی بایننس حساب های مشتقات جدید را از کاربران داخلی نمی پذیرد.

علاوه بر این، ساکنان ژاپنی که از پلتفرم جهانی استفاده می کنند، پس از ۹ ژوئن قادر به افزایش یا باز کردن موقعیت های گزینه های جدید نخواهند بود. صرافی گفت: سفارشات معلق لغو شده اند و موقعیت های موجود باید تا ۲۳ ژوئن بسته شوند. توکن های بایننس اهرمی برای معامله یا اشتراک در دسترس نیستند.

این شرکت نوشت: “در آینده، ما قصد داریم به تقویت ارائه خدمات خود در ژاپن ادامه دهیم و ممکن است با تنظیم کننده ها همکاری نزدیک داشته باشیم تا خدمات مشتقات را به شیوه ای کاملاً منطبق ارائه کنیم.”

ژاپن یکی از اولین کشورهایی بود که مقررات ارزهای دیجیتال را معرفی کرد. قوانین محلی به FTX Japan، یکی از شرکت‌های تابعه صرافی ورشکسته صرافی FTX کمک کرد تا در فوریه وجوه خود را به سرعت بازیابی کند. مقررات ژاپن صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ملزم می‌کند تا وجوه مشتریان را از سایر دارایی‌ها جدا کنند.

مجله – شهر رمزنگاری: راهنمای اوزاکا، دومین شهر ژاپن

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا