اخبار ارز دیجیتال

بایننس به انجمن می پیوندد تا به تبعیت از تحریم های جهانی رسیدگی کند

صرافی‌های ارزهای دیجیتال در بحبوحه تحریم‌های چندجانبه علیه روسیه و تحریم‌های آمریکا علیه ایران از سوی سیاست‌گذاران تحت نظارت هستند.

بایننس یکی از اولین شرکت‌های ارزهای دیجیتال است که به انجمن متخصصان تحریم‌های معتبر، ACSS ملحق شده است تا همچنان از تحریم‌های بین‌المللی پیروی کند.

بایننس در اطلاعیه ای در ۶ ژانویه گفت که تیم متشکل از افسران پیروی از تحریم ها تحت آموزش به عنوان بخشی از فرآیند صدور گواهینامه در ACSS قرار خواهند گرفت. به گزارش وب سایت انجمن، این گروه آزمون هایی را ارائه کرد که به «دانش و مهارت های مشترک برای همه متخصصان تحریم در زمینه های مختلف شغلی» می پرداخت.

چاگری پویرز، رئیس جهانی تحریم‌ها در بایننس، گفت: صنعت بلاک چین هنوز در مراحل ابتدایی خود است و اولویت ما حفظ بالاترین سطح انطباق در فضایی که به سرعت در حال تکامل است، است. “در پایان روز، ما می خواهیم به تنظیم استاندارد صنعت برای امنیت و انطباق با سایر بازیگران صنعت ادامه دهیم.”

پویرز در ماه اکتبر به کوین تلگراف گفت که در حالی که صرافی به دنبال تهاجم روسیه به اوکراین از تحریم‌های چندجانبه پیروی می‌کند، دستورالعمل‌های اتحادیه اروپا در مورد ارزهای رمزنگاری شده “وقتی صحبت از شفافیت به میان می‌آید، جایی برای بهبود دارد.” همچنین گزارش شده است که بایننس ممکن است به کاربران مستقر در ایران اجازه دسترسی به برخی خدمات را با نقض تحریم های ایالات متحده داده باشد که نیاز به بررسی رسمی دارد.

به گفته بایننس، آموزش ACSS به تیم صرافی در مورد دستورالعمل های دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده آموزش می دهد و آنها را از خطرات احتمالی نقض آگاه می کند. این صرافی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال است و طبق وب‌سایت آن، در بیش از ۱۰۰ کشور با الزامات قانونی و مجوزهای مختلف در دسترس است.

مربوط: جهان با تحریم های رمزارز روسیه همگام شده است

بایننس همچنین در ماه دسامبر به عنوان بخشی از تلاش برای حمایت از شفافیت مقرراتی در ایالات متحده، به اتاق بازرگانی دیجیتال، یک گروه لابی کریپتو پیوست. با این حال، برخی از سیاست گذاران جهانی بنا به گزارش ها، صرافی ها را به دلیل نقض احتمالی قوانین و تحریم های ضد پولشویی هدف قرار می دهند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا