اخبار ارز دیجیتال

بایننس یک اطلاعیه مهم برای جامعه کریپتو منتشر کرد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی پیشرو بایننس یک اطلاعیه مهم برای جامعه کریپتو منتشر کرده است.

بایننس در یک پست وبلاگ رسمی که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت. اعلام کرد BNB اعلام کرد که برداشت توکن B در شبکه Beacon Chain (BEP2) با اثر فوری به حالت تعلیق درآمده است. این اتفاق با خاتمه شبکه BNB Beacon Chain (BEP2) در چند ماه آینده رخ خواهد داد.

B-Tokens نام رسمی طیف توکن‌های بایننس است که به طور کامل وثیقه شده است که نسخه قابل حمل یک دارایی اصلی را در یک بلاک چین متفاوت ارائه می‌دهد.

درست مانند توکن های پیچیده در اتریوم، کاربران می توانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را برای استفاده در زنجیره BNB بپیچند. پل بایننس به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده خود (BTC، ETH، XRP، USDT، BCH، DOT، و موارد دیگر) را برای استفاده در زنجیره هوشمند BNB در قالب توکن های BEP-20 قرار دهند.

این اطلاعیه در مورد تعلیق برداشت فقط بر توکن های B تأثیر می گذارد. برداشت همه نشانه های دیگر تا ساعت ۲۳:۵۹ (UTC) در ۲۱ فوریه ۲۰۲۴ پشتیبانی می شود. پس از این تاریخ، کاربران دیگر نمی توانند توکن ها را برداشت کنند.

با این حال، سپرده‌های توکن‌های B و توکن‌های انتخاب شده در شبکه BNB Beacon Chain (BEP2) تا اطلاع ثانوی پشتیبانی خواهند شد.

توسعه دهندگان زنجیره هوشمند BNB بایننس قصد دارند زنجیره های دوگانه BNB Beacon Chain (BEP-2) و BNB Smart Chain (BEP-20) را در یک بلاک چین واحد ترکیب کنند و یک برنامه شش ماهه را در ژانویه اعلام خواهند کرد.

از کاربران خواسته شد تا قبل از پایان شبکه BEP2، توکن‌های متصل به بایننس (توکن‌های B) را به حساب‌های بایننس خود واریز کنند. این توکن‌ها به حساب کاربری واریز می‌شوند و کاربران می‌توانند آن‌ها را از طریق زنجیره محلی خود یا سایر زنجیره‌های پشتیبانی شده توسط Binance برداشت کنند.

بایننس می گوید که به طور فعال با تمام پروژه های فهرست شده که دارای توکن های مستقر در شبکه BEP2 هستند کار می کند تا از انتقال آرام برای دارندگان توکن اطمینان حاصل کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا