اخبار ارز دیجیتال

بایننس پست رمزگذاری شده را منتشر می کند و قیمت این سکه جدید سولانا میم را افزایش می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت ارز دیجیتال میم MUMU پس از یک پست رمزنگاری شده از بایننس، بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان، افزایش قابل توجهی را تجربه کرد. در عرض یک ساعت، ارزش MUMU بیش از ۱۳ درصد افزایش یافت که ناشی از یک پیام به ظاهر بی ضرر حاوی یک شکلک گاو نر در حساب رسمی رسانه اجتماعی بایننس بود.

حدس و گمان در مورد اهمیت بالقوه پست Binance به سرعت در میان علاقه مندان به ارزهای دیجیتال مطرح شد و با نمونه های مشابه در گذشته که در آن نشانه های رسانه های اجتماعی از صرافی با تغییرات قیمت قابل توجه در سایر توکن ها مرتبط بود، مشابهت هایی ایجاد شد.

سناریوی مشابهی با توکن Dogwifhat (WIF) به خصوص در ژانویه ظاهر شد و علاقه بازار به فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی Binance حتی بیشتر شد. همانطور که می دانیم، WIF در یک صرافی بزرگ فهرست شده بود و قیمت توکن به ۳.۳ دلار افزایش یافت و ارزش آن از ۳ میلیارد دلار گذشت.

Taurus Mumu (MUMU) کیست؟

براساس داده‌های DEX Screener، MUMU، یک توکن مبتنی بر Solana، یک دهه پیش وارد بازار شد و از آن زمان تاکنون ۴۰ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است. حجم معاملات آن در حال حاضر ۴.۱ میلیون دلار است و امتیاز DEXTscore بالای ۹۹ از ۹۹ در DEX Tools دارد. علاوه بر این، تضمین‌هایی در رابطه با مشروعیت منشور MUMU و وضعیت آن به عنوان یک توکن غیر هانی‌پات ارائه شد.

""
منبع: نمای معاملاتی

با وجود افزایش قیمت و فعالیت بازار MUMU، سرمایه گذاران باید محتاط باشند. ماهیت سوداگرانه میم کوین ها، همراه با غیرقابل پیش بینی بودن ذاتی بازار ارزهای دیجیتال، بر اهمیت ارزیابی دقیق و مدیریت ریسک برای سرمایه گذاران تاکید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا