اخبار ارز دیجیتال

“بایننس بازار ارزهای دیجیتال است”: Arcane برنده صرافی ۲۰۲۲ است

پس از فروپاشی FTX، سلطه بایننس در بازار در طول سال ۲۰۲۲ با معاملات BTC با کارمزد صفر و چندین خرید جهانی قابل توجه افزایش یافت.

بر اساس تحقیقات Arcane، داده‌ها نشان می‌دهد که در سالی که با بحران‌هایی مانند سقوط FTX و سلسیوس دست و پنجه نرم می‌کند، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به‌عنوان «برنده» واضح برای سال ۲۰۲۲ ظاهر شده است.

گزارش ۳ ژانویه Arcane، افزایش قدرت بایننس در بازار را در طول سال ۲۰۲۲ نشان می دهد.

وقتی صحبت از ساختار بازار ارزهای دیجیتال و تسلط بر بازار می‌شود، در سال ۲۰۲۲ هیچ «برنده» مشخصی جز بایننس وجود ندارد.

تسلط Binance در بازار نقدی BTC در ابتدای سال ۲۰۲۲ ۴۵٪ بود، به این معنی که بیش از دو برابر شده است و سهم بازار مشتقات BTC آن تقریباً یک سوم افزایش یافته است.

حجم واقعی روزانه بیت کوین و حجم لحظه ای بایننس و سهم بازار بایننس. منبع: Arcane Research.

“حجم معاملات نقطه ای” معیاری است که کل مقدار بیت کوین معامله شده در یک صرافی لحظه ای را در یک روز مشخص می کند.

در این گزارش آمده است که تسلط روزافزون بایننس در بازار نقدی بیت کوین، پیش از تأثیر این صرافی است که دومین حجم معاملات بزرگ در FTX است، و در ۷ ژوئیه ۲۰۲۲، کمیسیون برای برخی از جفت‌های معاملاتی لغو شد که نشان می‌دهد این صرافی شروع به افزایش کرده است. .

این صرافی همچنین چندین خرید قابل توجه از جمله پلتفرم تجاری ژاپنی Sakura Exchange BitCoin و شرکت کارگزاری ارز دیجیتال اندونزیایی Tokocrypto انجام داده است تا پوشش جهانی خود را در سال ۲۰۲۲ گسترش دهد.

بایننس یکی از معدود صرافی‌هایی است که کارکنان بیشتری را در طول سال استخدام می‌کند، در حالی که همتایان مانند Kraken و Coinbase مجبور شده‌اند کارکنان خود را در زمستان جاری ارزهای دیجیتال اخراج کنند.

مربوط: مصیبت ها و پیروزی ها: بزرگترین شگفتی در ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

با نگاهی به سال ۲۰۲۳، Arcane در گزارشی در ۳۰ دسامبر پیش بینی کرد که بایننس در سال ۲۰۲۳ مجدداً کارمزد معاملاتی را معرفی خواهد کرد که منجر به “عادی سازی تسلط بر بازار” خواهد شد.

همانطور که در گزارش ۳ ژانویه از شرکت داده‌های دارایی دیجیتال CryptoCompare اشاره شد، حذف کارمزدها می‌تواند به صرافی‌ها برای جذب مشتریان کمک کند، اما “برای حفظ سودآوری باید محتاط بود.”

بایننس ممکن است در سال ۲۰۲۳ مورد بررسی نظارتی قرار گیرد، به خصوص در رابطه با توکن اصلی خود BNB (BNB).

بر اساس تجزیه و تحلیل نیک کارتر، حامی بیت کوین، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، در مورد حمایت خود از صرافی هایی که اثبات ذخیره (PoR) ارائه می دهد، صحبت کرده است. “

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا