اخبار ارز دیجیتال

بایننس تحقیر می شود، هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ کارگر رمزنگاری نیاز دارد، AI چینی Unicorn: Asia Express


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ استعداد ارز دیجیتال STAT نیاز دارد، AliExpress NFT سانسور شده است، Binance در تلویزیون چین تحقیر شده است، یونیکورن هوش مصنوعی در ۱۰۰ روز رشد می کند.

آیا NFT های علی بابا سانسور می شوند؟

در ۸ ژوئن، AliExpress، زیرمجموعه خرده‌فروشی آنلاین شرکت فناوری چینی Alibaba، همکاری با توسعه‌دهنده Web3 The Moment3 را اعلام کرد. یک سری NFT بر اساس مضامین خرید ایجاد کنید.

مجموعه آینده شامل ۵۵۵۵ NFT خواهد بود و برای اولین بار در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است. کمتر از یک روز پس از اعلام این خبر، توییت AliExpress حذف شد. با این وجود، شرکای توسعه AliExpress بیانیه افت را تایید کنید.

مشخص نیست که چرا AliExpress اعلامیه اصلی را حذف کرد، اما مقامات چینی در حال سرکوب همه چیزهایی هستند که مربوط به ارزهای دیجیتال است و شرکت‌ها را مجبور می‌کنند کلمات کلیدی مربوط به «توکن‌های غیرقابل تعویض» را از محصولات خود حذف کنند.

در ماه آوریل، قیمت بیت کوین به Douyin، نسخه چینی TikTok با بیش از ۱ میلیارد کاربر، قبل از حذف شدن توسط مقامات کمتر از ۴۸ ساعت بعد، اضافه شد. تجارت، استخراج و مبادلات (اما نه مالکیت واقعی) ارزهای دیجیتال یا ارزهای فیات در حال حاضر در چین ممنوع است.

اعلامیه NFT AliExpress حذف شد (PANewsLab)

بایننس در تلویزیون چین تحقیر شد

اگر دو قدرت جهانی رقیب، ایالات متحده و چین، یک چیز مشترک دارند، آن نفرت متقابل آنها از مبادلات ارزهای دیجیتال است. در ۶ ژوئن، یک روز پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بایننس به اتهام فعالیت در یک صرافی بدون مجوز در ایالات متحده و فروش اوراق بهادار ثبت نشده، تلویزیون مرکزی چین (CCTV) یک میلیارد بیننده را هدف قرار داد. جالب اینجاست که پخش دوربین مدار بسته نیز برای اولین بار تایید کرد که بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است.

گوشه دوربین مدار بسته در مورد شکایت SEC علیه Binance (Binance ZH)

CCTV قبلاً برنامه ای را در مورد قوانین جدید مبادله ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ، منطقه اداری ویژه چین پخش کرد که از اول ژوئن اجرایی شد. نکته قابل توجه این است که در کشورهایی که در حال حاضر ارزهای دیجیتال در این گوشه ممنوع هستند، هیچ اظهارنظر منفی خاصی در مورد ارزهای دیجیتال وجود ندارد. شاید به همین دلیل است که مقامات معتقد بودند این بخش تنها پس از یک روز حذف شده است. با توجه به بی‌اعتنایی مقامات چینی به صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بایننس، این گزارش احتمالا برای همیشه باقی خواهد ماند.

هنگ کنگ به ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ متخصص Web3 نیاز دارد

در مصاحبه ای در ۷ ژوئن با رسانه محلی Chain Catcher و عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ، Johnny Ng Kitcheon، Ng گفت که طی چند سال آینده، SAR حداقل ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ موقعیت های Web3 را پر خواهد کرد. بر اساس برآوردهای محافظه کارانه.

Ng در مصاحبه ای گفت که طرح هنگ کنگ برای پرورش ۱۰۰۰ شرکت Web3 در سه سال از پیش بینی ها فراتر رفته است و بیش از ۴۰۰ شرکت در زمان انتشار، چهار ماه پس از راه اندازی آن ثبت شده اند. نگ در مورد قوانین جدید ارزهای دیجیتال هنگ کنگ گفت:

بنابراین سیاست در هنگ کنگ در واقع نسبتاً باز است. در واقع، نظارت هنگ کنگ همیشه وجود داشته است و با مناطق خاکستری کمی نسبتاً واضح است.

Ng برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ سرمایه گذار در فضای Web3 شد. هفت سال بعد، او به طور تصادفی به وایت پیپر بیت کوین ساتوشی ناکاموتو برخورد کرد و اندکی پس از آن “به طور کامل قابلیت های بلاک چین و ارزش اصلی آن را درک کرد.” آقای Ng در ژانویه ۲۰۲۲ به عضویت شورای قانونگذاری هنگ کنگ درآمد و از آن زمان مقررات طرفدار وب ۳ را در منطقه ویژه اداری ترویج کرده است.

Dogwon در مقابل جهان

معمولاً خوب نیست که مردی را در شرایط سختی که می گذراند، زمین بزنیم. اما برای مقامات مجری قانون در سراسر حوزه‌های قضایی مختلف و صدها هزار سرمایه‌گذار و قربانیان ورشکستگی ۴۰ میلیارد دلاری Terra Luna در سال گذشته، شاید آخرین چیزی که آنها می‌خواهند همکاری آزمایشگاه‌های Terraform باشد. بنیانگذار Do Kwon دوباره ظهور خواهد کرد. دوباره پایش

اوایل این هفته، پس از رد درخواست تجدیدنظر دادستان توسط دادگاه مونته‌نگرو، کوون و هان چانگ جون، مدیر ارشد مالی سابق آزمایشگاه‌های Terraform، هرکدام مجدداً هر کدام ۴۰۰۰۰۰ یورو در یک پرونده کلاهبرداری در گذرنامه در مونته‌نگرو تحویل داده شدند. یک پیروزی کوچک به دست آورد. . اما قبل از اینکه این دو جشن بگیرند، دادستان های کره جنوبی اعلام کردند که برای مسدود کردن ۱۳ میلیون دلار از حساب های بانکی سوئیس توسط Kwon و دیگران درخواست خواهند کرد.

همچنین بخوانید
ویژگی

در داخل صنعت استخراج بیت کوین ایران

ویژگی

وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

تقریباً در همان زمان، رسوایی در مونته نگرو در ارتباط با روابط ادعایی بین آقای کوون و وزیر دارایی سابق بالکان، میروژکو اسپازی، به راه افتاد. به گزارش خبرگزاری محلی Balkan Insight، آقای کوون نامه ای دست نویس به دوریتان آبازووی، نخست وزیر فعلی مونته نگرو فرستاد و مدعی شد که جنبش مخالف آقای اسپازی “اروپا اکنون” را تامین مالی کرده است. این اقدام درست چند روز قبل از انتخابات پارلمانی مونته نگرو که قرار است در ۱۱ ژوئن برگزار شود، صورت می گیرد.

در هر صورت، مشکلات کوون در مونته نگرو تازه شروع شده است. مدیر اجرایی بلاک چین به دلیل نقشش در پرونده انفجار Terra Luna با پیگرد کیفری از سوی مقامات ایالات متحده و کره جنوبی مواجه است و در صورت محکومیت، پیش از استرداد به ایالات متحده تنها در کره جنوبی با ۴۰ سال زندان مواجه خواهد شد.

هنگامی که پلیس دو کوون را به دادگاه در مونته نگرو اسکورت کرد، او به وضوح مضطرب بود. (بوریس پژویچ)

استارت‌آپ چینی هوش مصنوعی ظرف ۱۰۰ روز به وضعیت تک‌شاخ می‌رسد

وانگ وانگ ون، یکی از بنیانگذاران غول چینی تحویل غذا، Meituan Dianping، در ۵ ژوئن اعلام کرد که استارتاپ هوش مصنوعی او، Guangyuan Zhi Wai (فراتر از سال های نوری)، ارزشی معادل ۲۳۰ میلیون دلار به ارزش یک میلیارد دلار دارد. این دور توسط یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر برجسته چینی و شرکت اینترنتی چینی Tencent رهبری می شد. طبق گزارش های رسانه ای، Lightyears Away قصد دارد به OpenAI چین تبدیل شود که نشان دهنده موفقیت همتایان آمریکایی خود است.

در عوض، افزایش حقوق به ما آموخت که جاه طلبی و شهرت همه را پیروز می کند. این شرکت تنها ۱۰۰ روز پس از معرفی خود به وضعیت تک شاخ دست یافته است، اما به نظر می رسد کوچکترین محصول نوسانی را نداشته باشد. برای به‌روزرسانی نهایی قبل از اعلام بودجه در ۵ می، این شرکت همچنان به استخدام توسعه‌دهندگان و کارآموزان اصلی front-end و back-end ادامه می‌دهد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا