اخبار ارز دیجیتال

برنامه آموزش مجری قانون جهانی بایننس پس از یک سال فعالیت رسماً معتبر شد

صرافی ارزهای دیجیتال از زمان استخدام یک بازپرس جرایم سایبری برجسته از IRS به عنوان رئیس بخش مبارزه با جرم، کارگاه‌هایی را برای آژانس‌های مجری قانون در سراسر جهان برگزار کرده است.

بایننس در یک پست وبلاگی در 27 سپتامبر از وجود یک برنامه آموزشی جهانی برای اجرای قانون خبر داد. تیم تحقیقاتی این شرکت طی سال گذشته کارگاه هایی را برای اجرای قانون برگزار کرده است، بنابراین می توان این برنامه را عطف به ماسبق تلقی کرد.

طبق وبلاگ این شرکت، بایننس یک سال پیش تیم تحقیقاتی خود را گسترش داد و از آن زمان کارگاه های آموزشی یک روزه را در بسیاری از کشورها برگزار کرده است. آرژانتین، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، اسرائیل، هلند، فیلیپین، سوئد، کره جنوبی و بریتانیا را نام می برد. این کارگاه برای کمک به مجریان قانون در کشف و تعقیب جرایم مالی و سایبری برگزار شد.

موارد مرتبط: گزارش 74 درصد از بخش‌های عمومی برای تحقیقات رمزنگاری آمادگی ندارند

این تیم همچنین ادعا می کند که از نوامبر به طور متوسط ​​در سه روز به بیش از 27000 درخواست اجرای قانون پاسخ داده است. این تیم توسط تیگران گامباریان، رئیس جهانی اطلاعات و تحقیقات، یک مامور ویژه سابق در بخش جرایم سایبری سرویس درآمد داخلی ایالات متحده، که بایننس در ماه سپتامبر استخدام کرد، رهبری می شود. گمبالیان در بیانیه ای گفت:

“تقاضای فزاینده ای برای آموزش برای آموزش و مبارزه با جرایم رمزنگاری شده وجود دارد. برای پاسخگویی به این تقاضا، ما در حال تقویت تیم خود برای انجام آموزش های بیشتر و همکاری با تنظیم کننده ها در سراسر جهان هستیم. ما روی آن کار می کنیم.”

بایننس در ژانویه به اتحاد ملی سایبری قانونی و آموزشی ایالات متحده پیوست. این شرکت به برنامه‌های انطباق قوی و مبارزه با پولشویی خود در تضمین مجوزهای تجاری در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا اعتبار می‌دهد. با این حال، اقدامات انطباق این شرکت در گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است.

در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بایننس را به دلیل نقض قوانین کمیسیون با پیشنهاد اولیه سکه در سال 2017 خود برای توکن های BNB مورد بررسی قرار داد و رویترز دریافت که بایننس مسئول هک وجوه بین سال های 2017 تا 2021 بوده است. حداقل 2.35 میلیارد دلار را پردازش کرده است افشاگری های عمومی کرده است که مدعی است دانش ضعیفی داشته است. حفاظت از مشتری و ضد پولشویی برای آن سال ها.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا