🚨 اخبار ارز دیجیتال

BONE، BABYDOGE و AIDOGE ممکن است به Binance Futures اضافه شوند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کمتر از یک هفته پس از راه‌اندازی Futures NEXT، انتظار می‌رود که Bone ShibaSwap (BONE)، BABYDOGE، AIDOGE و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال در صرافی ارزهای دیجیتال بایننس فعال شوند. با این افزوده احتمالی، مشتریان بایننس اکنون می‌توانند لیست‌های آینده بایننس را پیش‌بینی کنند و اگر پیش‌بینی‌هایشان درست باشد، پاداش دریافت خواهند کرد.

Binance Futures NEXT را معرفی می کند

در انتظار این لیست های بالقوه، شیبا اینو BONE چند روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد. این امر با تماس‌های پرشور طرفداران SHIB برای بایننس برای فهرست BONE تقویت شد.

در ۷ مارس، بایننس راه‌اندازی Futures NEXT را اعلام کرد، پلتفرمی که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از بینش‌های بازار با فهرست‌های توکن تعامل داشته باشند. کاربران می توانند لیست های آینده را در بازار آتی دلار آمریکا برای پاداش پیش بینی کنند. این کاربران باید «انتخاب‌ها» را از استخر NEXT به قیمت ۱ USDT خریداری کنند. به طور مشابه، شرکت‌کنندگان می‌توانند توکن‌های خود را برای فهرست شدن در Binance Futures NEXT انتخاب کنند. برای انجام این کار، هر کاربر نیاز به یک “Nomation Seed” به ارزش ۲۰۰۰ USDT دارد.

سپس نامزدها برای رای گیری در جامعه گرد هم می آیند. پیش‌بینی‌های صحیح با کوپن‌های پاداش آتی USDT یا کوپن‌های تخفیف کارمزد معاملاتی USDT بر اساس «انتخاب‌های» تخصیص‌یافته پاداش داده می‌شوند.

بایننس توکن‌های بیشتری را در میان ردیف‌های نظارتی فهرست می‌کند

این رویکرد نوآورانه علاوه بر دموکراتیک کردن فرآیند فهرست‌بندی توکن‌ها، برای افزایش تعامل و ارتباطات کاربران بایننس طراحی شده است. بایننس تصریح کرد که حتی اگر این توکن در Futures NEXT محبوب باشد، این رای گیری توسط کاربران برای لیست کردن استاندارد نیست.

در عین حال، پلت فرم جدید همچنان تابع دستورالعمل های قانونی و نظارتی است که در مناطق مختلف وجود دارد.

به طور کلی، بایننس سعی کرده است در میان کشمکش‌های نظارتی به عنوان یک صرافی برتر ارزهای دیجیتال، در صدر بازی خود باقی بماند. اخیراً جفت‌های معاملاتی جدیدی برای BTC، ETH و BNB به پلتفرم خود اضافه کرده است. علاوه بر BONE، BABYDOGE و AIDOGE، برخی از فهرست‌های اخیر توکن در Binance Futures شامل XRP مرتبط با ریپل و Cardano ADA می‌شوند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا