اخبار ارز دیجیتال

Binance ‘FUD’ CPI را برآورده می کند – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

افزایش کارمزد تراکنش‌ها و تعلیق‌های مکرر برداشت بیت‌کوین در بایننس، پس‌زمینه‌ای بد برای محرک نوسانات بیت‌کوین در هفته ایجاد می‌کند.

بیت کوین (BTC) هفته جدید را در مرکز درام تازه صنعت کریپتو آغاز می کند زیرا کارمزدهای بالای دو ساله بر قیمت ها فشار وارد می کند.

نوسانات نزولی به لطف یک مجموعه کامل از معامله گران استقبال کرده است و توضیحات به چندین طرف اشاره دارد.

بایننس، بزرگترین صرافی، چندین بار برداشت بیت کوین را به تعلیق درآورده است و آن را «تراکم» در شبکه خود می نامد و این سردرگمی را بیشتر کرده است.

در میان این آشفتگی، BTC/USD نشانه‌هایی از تنش را نشان می‌دهد، از 28000 دلار کاهش می‌یابد و تهدیدی برای خروج از محدوده معاملاتی گسترده‌تر است.

این رویداد شروعی دشوار را برای یک هفته پر از کاتالیزورهای بالقوه نوسان قیمت بیت کوین نشان می دهد. این اطلاعات به صورت انتشار داده های کلان اقتصادی از جمله شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) و گزارش های درآمد سه ماهه اول ارائه می شود.

داده‌ها نشان می‌دهد که ماینرها همچنان دارایی‌های خود را می‌فروشند زیرا معیارهای شبکه بیت‌کوین تأثیر فعالیت شبکه فعلی را نشان می‌دهد، تحلیل‌های پیشرو برای نتیجه‌گیری 2022 بازار خرس هنوز در حال انجام است.

کوین تلگراف این عوامل و موارد دیگر را در مرور هفتگی خود از عواملی که بازار ارزهای دیجیتال را هدایت می کند، بررسی می کند.

مدیر عامل بایننس در بحبوحه توقف برداشت بیت کوین، «FUD» را فراخواند

بیت کوین در اوایل هفته تحت فشار است، اما نه به دلایل معمول.

با کاهش قیمت BTC/USD به 28000 دلار، ناظران رویدادهای زنجیره ای و Binance، بزرگترین صرافی جهانی را زیر نظر دارند.

این دومی سه بار برداشت های بیت کوین را از آخر هفته به حالت تعلیق درآورده است، به دلیل «تراکم» در شبکه بیت کوین، در حالی که همزمان مقادیر زیادی وجوه را بین کیف پول ها جابه جا می کند.

این حرکت بایننس زمانی انجام شد که حجم عظیمی از تراکنش‌ها وارد استخر حافظه بیت‌کوین شدند و کارمزدهای بالا را به منطقه‌ای که در سال‌های گذشته مشاهده نشده بود سوق دادند.

این نتیجه ناخواسته ایجاد اولین بلاک در تاریخ بیت کوین بود. ماینرها از کارمزدها بیشتر از خود یارانه های بلوکی درآمد داشتند. آنها به ترتیب 6.75 BTC و 6.25 BTC هستند.

معمولی ها و حتی غول های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توجه کرده اند، گروه ارزهای دیجیتال، به عنوان منبع معامله. فعالان بازار، از جمله محقق و سرمایه‌گذار اریک وال، از آن زمان منابع بالقوه «هرزنامه» را در زنجیره‌ای فاش کرده‌اند.

بایننس، از سوی دیگر، به دلیل سیاست های خود توسط برخی از بزرگ ترین نام های صنعت مورد انتقاد قرار گرفته است.

پیتر تاد، توسعه‌دهنده اصلی، گفت: «بیت‌کوین شلوغ نیست، تقاضای زیادی دارد. ادعا کرد.

بایننس به کاربران اجازه می دهد هزینه ای را که مایل به پرداخت برای برداشت هستند مشخص کنند و آن هزینه را بپردازند. دریافت خروجی در بلوک بعدی حدود 5 دلار هزینه دارد. nbd @binance کاملاً ممکن است که ما یک ذخیره جزئی داشته باشیم.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، همچنین به عنوان “CZ” شناخته می شود، به طور غیر مستقیم به “مشکل برداشت BTC” در صرافی ها اشاره کرد و آن را “FUD” نامید.

بخشی از پست توییتر «کارمزدهای شبکه بیت کوین 18 بار ماه به ماه در نوسان است». گفت.

با وقوع رویدادها، قیمت بیت کوین تحت فشار قرار می گیرد و در زمان نگارش این مقاله به روند نزولی کوتاه مدت ادامه می دهد.

Skew که رفتار معامله‌گران را تجزیه و تحلیل می‌کند و منابع را رصد می‌کند، با بازگشت بیت‌کوین به 28000 دلار، متوجه افزایش فعالیت‌های پیشنهادی در Binance شده است.

معامله گران روی سطوح بحرانی تمرکز می کنند زیرا قیمت بیت کوین در 2 هفته به پایین ترین حد خود می رسد

فراتر از رویدادهای فوری پیرامون Binance و کارمزدها، فعالان بازار همچنان بر سطوح قابل توجهی BTC/USD تمرکز می کنند.

با روندی که این جفت به کمتر از 28000 دلار می رسد، معامله گر محبوب Captain Fibik چشمش به 27300 دلار به عنوان خط خطی است.

توییت های اضافی روز برجسته گوه بیت کوین با یک نتیجه منطقی به شکل شکست سفت می شود.

در همین حال، اندرو تاجر همکار بستر با میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) به عنوان منطقه پشتیبانی بالقوه، این در حال حاضر نزدیک به 27950 دلار است و قبلاً در بازه زمانی پایین‌تر نقض شده است.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، پایین‌ترین قیمت فعلی ۲۷۶۱۷ دلار امروز، شدیدترین افت بیت‌کوین از ۲۶ آوریل بوده است.

نمودار شمع 1 روزه بیت کوین/دلار (Bitstamp) در 50EMA.منبع: Trading View

Crypto Busy، مدرس رمزارز، گفت: “BTC بعد از Binance FUD روی 0.618 دوباره تست می‌شود. این یک لحظه دیگر بیت‌کوین در برابر دلار BTC است.” بسته شدن، به سطوح اصلاح فیبوناچی اشاره دارد.

بیت کوین به عنوان یک شبکه همیشه پایدار بوده است، اما صرافی‌ها و کیف پول‌ها به راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری بیشتری نیاز دارند. فشار فروش و FUD دلار بیت‌کوین را به‌عنوان یک دارایی دوباره آزمایش می‌کنند. اما لطفاً به یاد داشته باشید!

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Busy/Twitter

CPI یک “نامزد قوی” برای افزایش ریسک است

با توجه به رویدادهای کلان اقتصادی، این هفته قرار است با چاپ آوریل شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) مشخص شود.

CPI، که برای 10 می برنامه ریزی شده است، برای نشانه هایی مبنی بر ادامه کاهش تورم، تحت نظارت شدید قرار خواهد گرفت که به طور بالقوه به قانونگذاران فضای بیشتری برای کاهش سیاست های اقتصادی می دهد.

بیت کوین در آوریل به بالاترین حد خود در 10 ماه گذشته رسید که کمی کمتر از انتظارات بازار بود.

شاخص قیمت مصرف کننده تنها یکی از چندین مجموعه داده کلیدی ایالات متحده است که قرار است در این هفته منتشر شود، با ادعای بیکاری و ارقام شاخص قیمت تولید کننده (PPI).

با چهار سخنران فدرال رزرو روی صحنه، این هفته گزارش نهایی درآمد سه ماهه اول توسط شرکت های بزرگ را نشان می دهد.

دکتر سود، یک حساب معاملاتی و تحلیلی ارزهای دیجیتال، گفت: «انتظار می‌رود اعداد «خوب به نظر برسند» و اعداد خوب انتظار می‌رود و تا حدی توسط بازار قیمت‌گذاری می‌شود. گفت دنبال‌کنندگان توییتر در مورد CPI در بخشی از به‌روزرسانی‌های هفتگی ما.

CPI به عنوان کاتالیزور نوسانات در سراسر ارزهای دیجیتال شناخته شده است، اما همه پیش بینی نمی کنند که روند صعودی در این ماه ادامه یابد، حتی اگر اعداد مثبت رخ دهد.

در میان آن‌ها، معامله‌گر محبوب آکوا است، که اصلاح گسترده‌تری را برای BTC/USD آشکار کرده است زیرا از «گردش» یا فروش تاکتیکی می‌ترسد.

NVT گرمای بیش از حد شبکه را برجسته می کند

فاجعه‌های ناشی از کارمزدهای بالا در حال حاضر بر معیارهای بلندمدت بیت کوین تأثیر گذاشته است.

از جمله آنها نسبت ارزش به تراکنش شبکه (NVT) است که در 8 می به بالاترین سطح خود در چهار سال گذشته رسید.

همانطور که توسط یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای تایید شده است گره شیشه ای، NVT اکنون در سطوحی است که از سال 2019 مشاهده نشده است.

نمودار نسبت NVT بیت کوین. منبع: Glassnode/Twitter

نسبت NVT که توسط آماردان Willy Woo ایجاد شده است، رابطه بین ارزش جابجا شده در زنجیره و ارزش کلی بازار بیت کوین را اندازه گیری می کند.

وو توضیح می دهد: “اگر NVT بیت کوین بالا باشد، نشان می دهد که ارزش شبکه آن از ارزش ارسال شده در شبکه پرداخت بیشتر است. اگر آن را به عنوان سرمایه گذاری در آن ارزیابی کنید یا قیمت در یک حباب ناپایدار باشد، ممکن است اتفاق بیفتد.” وب سایت داده خودش Woobull.

Cointelegraph پوشش گسترده‌ای از نسبت‌های NVT و شاخص‌های سیگنال NVT بعدی دارد، که دومی حاوی نکات ظریف مهمی است که بر نحوه تفسیر داده‌های NVT تأثیر می‌گذارد.

ماینرهای بیت کوین همچنان در حال کاهش دارایی های خود از بیت کوین هستند

در سیگنالی مبنی بر اینکه ماینرهای بیت کوین همچنان با تاثیرات بازار نزولی سال 2022 کنار می آیند، ذخایر بیت کوین آنها در پایین ترین سطح خود در دو سال اخیر قرار دارد.

موارد مرتبط: این سطوح قیمت بیت کوین را در مرحله بعدی مشاهده کنید زیرا بیت کوین 3 درصد در آخر هفته متزلزل سقوط می کند

همانطور که توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant اشاره شده است، مقدار BTC در کیف پول ماینرها همچنان رو به کاهش است، حتی اگر قیمت BTC تا سال 2023 بهبود یابد.

وی نوشت: «بازگشت علاقه ماینرها به نگهداری بیشتر بیت کوین یکی از عوامل ارزشمند دیگر برای رشد گروه قیمتی است و در روزهای آینده کانون توجه بازار خواهد بود. باید به آن توجه شود». یکی از به‌روزرسانی‌های بازار Quicktake CryptoQuant در 1 می.

طبق داده‌ها، استخراج‌کنندگان در حال حاضر 1826695 بیت کوین تا 8 می دارند که کمترین مقدار از جولای 2021 است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ماینرها در سال 2022 با فشار قابل توجهی مواجه شدند زیرا BTC/USD کاهش یافت و پایه هزینه بیشتر از درآمد حاصل از ماینینگ بود.

هفته گذشته، رقم دیگری نشان داد که از سال 2010 درآمد ماینرها بالغ بر 50 میلیارد دلار بوده است.

مجله: جو لوبین – موسس ETH و حقیقت در مورد “کریپتو گوگل”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا