🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس به درخواست اسرائیل حساب های مرتبط با حماس را مسدود کرد

این مسدود کردن حساب‌های Binance متعلق به غیرنظامیان عادی فلسطینی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس به درخواست مجریان قانون اسرائیل حساب های مرتبط با شبه نظامیان حماس را مسدود کرده است.

بر اساس یک پست WeChat در ۱۰ اکتبر توسط یی هه، یکی از بنیانگذاران این تبادل، انجماد حماس را هدف قرار می دهد، نه فلسطینی ها. همانطور که گفت:

حماس یک سازمان تروریستی است که توسط سازمان ملل متحد تعیین شده است. بنابراین، همه سازمان‌ها، از جمله بانک‌ها و پلتفرم‌های تجاری، باید در دریافت درخواست‌های مسدود کردن همکاری کنند. این چیزی نیست که بایننس بتواند به تنهایی تصمیم بگیرد.

یی او همچنین توضیح داد که هیچ پلت فرم تجاری نمی تواند چنین درخواستی را رد کند و گفت: “یک دولت سازمان یافته در فلسطین وجود دارد. حماس یک گروه مسلح محلی است. آنها غیرنظامیان را می کشند و مشکل این است: حماس فلسطین نیست. یخ زدگی حماس را هدف قرار می دهد. نه فلسطین.”

اوایل امروز، خبرگزاری محلی Calcalist گزارش داد که مقامات اسرائیلی با کمک بایننس، حساب‌های رمزنگاری متعلق به شبه‌نظامیان حماس را مسدود کرده‌اند. سازمان های مجری قانون ادعا می کنند که تروریست ها از این حساب برای جمع آوری کمک های مالی مربوط به جنگ از طریق رسانه های اجتماعی استفاده کردند.

یک روز پیش از آن، کوین تلگراف گزارش داد که جامعه محلی Web3 اسرائیل یک کمپین خیریه برای کمک به غیرنظامیان اسرائیلی آسیب دیده از درگیری های جاری راه اندازی کرده است. این ابتکار با نام «کمک رمزنگاری به اسرائیل» از کمک های مالی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و همچنین سایر توکن های ERC-20 مانند تتر (USDT) پشتیبانی می کند. این جنبش از زمان انتشار، نزدیک به ۵۰۰۰۰ دلار کمک های ارزی دریافت کرده است.

یی او پیشنهاد کرد که کاربران عادی، از جمله غیرنظامیان فلسطینی، تحت تأثیر این ممنوعیت قرار نگیرند. او گفت: «با اشاره به حوادث قبلی، زمانی که جنگ قبل از روسیه و اوکراین شروع شد، ما حساب‌های روس‌های عادی را مسدود نکردیم.

توضیحات آقای Yihe در وی چت

مجله: حقیقتی که پشت انقلاب بیت کوین در کوبا وجود دارد

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا