اخبار ارز دیجیتال

Binance تحت بررسی در فرانسه از فوریه 2022: گزارش

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که بازوی فرانسوی Binance توسط مقامات فرانسوی به دلیل “پولشویی تشدید شده” تحت تحقیق است.

مشکلات حقوقی علیه صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس در جهان همچنان رو به افزایش است و گزارش های جدید حاکی از آن است که این صرافی از اوایل سال گذشته در فرانسه تحت بررسی قرار گرفته است.

بر اساس گزارشی که در روزنامه فرانسوی لوموند منتشر شده است، از فوریه 2022، بازوی فرانسوی صرافی ارزهای دیجیتال تحقیقات مقدماتی انجام شده توسط اداره تحقیقات عدالت مالی تحت مدیریت حوزه قضایی تخصصی بین منطقه ای در پاریس را دنبال می کند. .

بر اساس این گزارش، دادستانی پاریس «استفاده غیرقانونی از عملکرد ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های دیجیتال (PSAN) و تشدید پولشویی از طریق مشارکت، اختفاء و انحلال عملیات سرمایه‌گذاری (که توسط مجرمان انجام می‌شود) را تأیید کرد. گزارش شده است که جنایت انتفاعی» مبنای تحقیق است.

بنا بر گزارش ها، بایننس یا از آن پیروی کرده است یا نتوانسته است.مشتری را بشناسید رویه های نظارت بر کاربران و فعالیت های پولشویی آنها.

مطالب مرتبط: وضعیت ارزهای دیجیتال در جنوب اروپا: مالت پیشتاز است

گزارش شده است که صرافی ارزهای دیجیتال موفق به دریافت مجوز فعالیت نشده و به طور غیرقانونی به مشتریان در فرانسه خدمات ارائه می دهد. از سال 2019، صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای فعالیت ملزم به دریافت مجوز از سازمان نظارت بر بازار مالی (AMF) هستند. با این حال، بایننس، که از سال 2020 در فرانسه فعالیت می کند، تنها در ماه می 2022 تأییدیه AMF را دریافت کرد.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت:

“Binance زمان و منابع قابل توجهی را برای همکاری با آژانس های مجری قانون در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند. ما مانند سایر بازارهایی که در آن فعالیت می کنیم از تمام قوانین فرانسه پیروی می کنیم. ما در مورد جزئیات اجرای قانون یا تحقیقات نظارتی اظهار نظر نمی کنیم، به جز که: “ما اطلاعات مربوط به کاربران خود را به صورت ایمن و فقط با دلایل خوب مستند نگهداری می کنیم.” فقط به مقامات دولتی ارائه شده است.

گزارش تحقیقاتی فرانسه چند هفته پس از شکایت اوراق بهادار علیه یک صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منتشر می شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مجموع 13 کیفرخواست علیه چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل یکی از شرکت های تابعه یک صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تنظیم کرده است.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا