🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر بایننس فرانسه استعفا داد و به فهرست برداشت‌ها از صرافی‌های ارز مجازی پیوست

استفانی کابوسیولاس حداقل دهمین مدیر ارشد اجرایی است که امسال یک صرافی ارز دیجیتال را ترک می کند.

استفانی کابوسیولاس از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی بایننس فرانسه استعفا داد و حداقل دهمین مدیر ارشد اجرایی شد که امسال بایننس را ترک کرد.

در پستی در X (توئیتر سابق) در ۱۹ اکتبر، دیوید پرینس، رئیس بایننس فرانسه، جدایی کابوسیولاس را تایید کرد و از کار او در صرافی تشکر کرد.

پرینسی نوشت: «ما می‌خواهیم از استفانی به‌خاطر سهم مهمش در بایننس فرانسه تشکر کنیم و برای او در تلاش بعدی‌اش آرزوی موفقیت کنیم.

کابوسیولاس برای اولین بار در آوریل ۲۰۲۲ به بایننس ملحق شد و به عنوان رئیس امور حقوقی بخش فرانسوی صرافی ارزهای دیجیتال فعالیت می کرد، قبل از اینکه در نوامبر همان سال به سمت مدیر اجرایی ارتقا یابد.

قبل از پیوستن به بایننس، آقای کابوسیولاس به عنوان مشاور عمومی اداره بازارهای مالی، سازمانی که مسئول اکثر مقررات مالی در استان کبک کانادا است، خدمت می کرد.

Cointelegraph برای جزئیات خروج کابوسیولاس با Binance تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: شفافیت مقرراتی در خاورمیانه باعث رشد صنعت کریپتو می شود – رئیس Binance FZE

بازوی فرانسوی بایننس در ماه ژوئن مورد تحقیقات محلی قرار گرفت و دادستانی عمومی پاریس از “پولشویی تشدید شده” به عنوان مبنای تحقیقات در کنار اتهامات دیگر نام برد.

با جدایی او، کابوسیولاس نام خود را به فهرست حداقل ۱۰ مدیر ارشد که تنها امسال بایننس را ترک کردند، اضافه کرد.

در تاریخ ۱۵ تیرماه، سه تن از مدیران، از جمله افراد زیر، بازنشستگی خود را اعلام کردند. مدیر ارشد استراتژی پاتریک هیلمن، مشاور عمومی هان نگ و معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی بایننس استیو میلتون.

Changpeng “CZ” Chao مدیر عامل بایننس در ۷ ژوئیه به این جدایی ها پرداخت و آنها را بخشی عادی از تکامل شرکت خواند، در حالی که گزارش های مربوط به آنها را FUD (مخفف It به عنوان یک کلمه رد شد) نامید. “ترس، اضطراب، شک.”

مشکلات حقوقی بایننس به دنبال تعدادی از شکایت های حقوقی مطرح شده علیه این شرکت توسط رگولاتورهای ایالات متحده بدتر شده است. در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالا علیه بایننس، سی‌زی و شرکت‌های وابسته به آن‌ها به دلیل یک سری تخلفات تجاری ادعایی شکایت کرد.

در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار مراحل قانونی خود را آغاز کرد و از CZ، بایننس و شرکت های وابسته به آنها شکایت کرد، از جمله به اتهام فعالیت به عنوان کارگزاران اوراق بهادار ثبت نشده.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا