🚨 اخبار ارز دیجیتال

ریچارد تنگ از بایننس، مقایسه با FTX را رد می کند، “بررسی دقیق استقبال می شود”

ریچارد تنگ، رئیس بازارهای منطقه‌ای بایننس ادعا می‌کند که این شرکت علیرغم بررسی‌های نظارتی، هیچ رقابتی برای صرافی ناموفق FTX ندارد.

ریچارد تنگ، رئیس بازارهای منطقه ای بایننس گفت، علیرغم بررسی های نظارتی اخیر و چالش های منطقه ای، صرافی جهانی ارز دیجیتال از نظر مالی امن باقی می ماند، در حالی که رقیب ورشکسته آن FTX He ادعا می کند که آنها اصلاً مشابه نیستند.

تنگ که به طور انحصاری با سردبیر مجله Cointelegraph اندرو فنتون در سنگاپور پیش از کنفرانس Token2049 در سال ۲۰۲۳ صحبت می‌کرد، به چالش‌های مختلفی که بخش‌های منطقه‌ای بایننس با آن روبه‌رو هستند، و همچنین بنیان‌گذار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او آماده شده بود تا سلطنت را از Champen به دست بگیرد، کم اهمیت جلوه داد. «ژائو آینده.

پس از FTX، انواع شایعات و FUD وجود داشت.

تنگ گفت در حالی که بایننس در چند سال گذشته با مشکلات مختلفی روبرو بوده است، این شرکت توانسته است به صورت موردی به مسائل رسیدگی کند و در عین حال از نظر مالی قوی باقی بماند و بتواند برداشت‌های مشتریان را پردازش کند.

ریچارد تنگ، رئیس بازار منطقه ای بایننس در Ethereum سنگاپور ۲۰۲۳ صحبت می کند.

او همچنین به یک انحصاری اخیر کوین تلگراف اشاره کرد که نشان می دهد یک مدیر ارشد بایننس را ترک کرده است، و همچنین به گزارش دیگری در مورد روابط این شرکت با یک بانک روسی اشاره کرد. تنگ گفت که این صرافی در شش سال گذشته رشد چشمگیری را تجربه کرده است و همچنان در حال افزایش است.

“چنین بررسی دقیقی از بزرگ‌ترین آنها خواهد بود. بررسی دقیق از سوی تنظیم‌کننده‌ها، بررسی دقیق از سوی رسانه‌ها، و ما از این بررسی استقبال می‌کنیم.”

Teng گفت که بایننس هنوز تصمیمی در مورد حق رای دادن به بازار روسیه نگرفته است، اما ادامه داد که این شرکت همچنان از هنجارها و استانداردهای بین المللی در مورد اشخاص و اشخاص تحریم شده پیروی می کند.

با توجه به برنامه‌هایمان برای روسیه، ما در هفته‌های اخیر کاملاً واضح بوده‌ایم که همه گزینه‌ها روی میز هستند. ما به بررسی کارهایی که باید برای آن فرنچایز خاص انجام دهیم ادامه خواهیم داد. من به این کار ادامه خواهم داد.»

در این میان، بلوغ چارچوب های نظارتی در حوزه های قضایی مختلف نیز مورد استقبال مبادلات جهانی قرار گرفته است. تنگ گفت که مقررات بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) می تواند با ایجاد قوانین استاندارد شده برای صنعت، به صرافی های سراسری کمک کند.

“چنین رفتارهای متفاوت زندگی را برای پلتفرم های جهانی مانند ما بسیار دشوار می کند. ما باید بدانیم که چگونه قوانین و مقررات در مورد استقرار محلی می تواند بسیار متفاوت باشد. آنچه ما انتظار داریم یک استاندارد یکسان است.”

تنگ گفت MiCA “گامی در جهت درست” در ارائه مجموعه ای سازگار از استانداردها برای ۲۳ کشور عضو اتحادیه اروپا است که می تواند منجر به همگرایی گسترده تر دستورالعمل های نظارتی جهانی برای صنعت شود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا